LogowanieZarejestruj się
News

Orange – nowa aplikacja na telewizorach Samsung Smart TV

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
orangesport

Samsung oraz Orange Polska przygotowały specjalną aplikację, która umożliwia użytkownikom telewizorów Samsung Smart TV dostęp do telewizyjnego kanału sportowego Orange sport na żywo. Dodatkowo mogą oni korzystać z serwisu z 6 kategoriami tematycznymi: aktualności, sport, program tv, film, muzyka oraz orange ekspert.

Orange to nowa aplikacja, z której można korzystać dzięki platformie Samsung Smart TV. Pozwala ona na przeglądanie najnowszych informacji i oglądanie wielu atrakcyjnych materiałów wideo z serwisów tematycznych, takich jak: aktualności, sport, program tv, film, muzyka oraz orange ekspert.

W kategorii aktualności dostępne są informacje z kraju i ze świata. Pierwsze miejsce w kategorii sport zajmuje kanał Orange sport na żywo. Poza tym użytkownicy platformy mogą przeczytać aktualności i ciekawostki z różnych popularnych dyscyplin sportowych, m.in. piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa, sportów walki, motorowych i zimowych.

Miłośnicy filmów i muzyki również znajdą coś dla siebie – wiadomości, recenzje, a także plotki ze świata rozrywki. Z kolei w orange ekspert, posiadacze Samsung Smart TV będą mogli zapoznać się z prezentacjami usług i produktów telekomunikacyjnych. Specjalnie przygotowane programy, takie jak „O rety! Gadżety”, czy „W to mi graj: Mobile”, pozwolą użytkownikom na bieżące śledzenie trendów i nowinek technologicznych. Aplikacja dostępna jest na telewizorach Samsung Smart TV oraz Internet@TV z serii C, D i E oraz odtwarzaczach Blu-ray i zestawach kina domowego z serii E. Za kilka tygodni aplikacja pojawi się również w odtwarzaczach Blu-ray i zestawach kina domowego z serii C i D.

Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mogą już korzystać z ponad 30 aplikacji w języku polskim oraz setek globalnych, które można pobrać ze sklepu Samsung Apps. Za tworzenie i wdrażanie zarówno lokalnych, jak i globalnych aplikacji dla urządzeń mobilnych oraz telewizorów Samsung Smart TV, odpowiada warszawskie Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy Samsung Electronics Polska, działające od 2000 roku. Głównym zadaniem Centrum jest rozwój oprogramowania do odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej, zgodnego ze standardami DVB (Digital Video Broadcasting). W 2005 roku Centrum rozszerzono o nowy dział zajmujący się tworzeniem oprogramowania dla telewizorów Samsung Smart TV.

Dodaj komentarz