LogowanieZarejestruj się
News

Tablet KIANO Pro 10 DUAL

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
4150

Kiano, polski producent tabletów, przedstawia swoje najnowsze urządzenie, które bez wątpienia będzie rewolucyjnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość i możliwości techniczne dwurdzeniowego Pro 10 DUAL w stosunku do atrakcyjnej ceny. To bardzo szybkie urządzenie skierowane do użytkowników poszukujących wydajnego narzędzia do pracy, a także rozrywki. Z pewnością nie zawiodą się Ci, którzy oczekują od tabletu zaawansowanych rozwiązań, a to wszystko dzięki zdolności obliczeniowej, która dzieli się pomiędzy dwa rdzenie.  Technologie zastosowane w Pro10 II DUAL zaspokoją oczekiwania zaawansowanych i wymagających użytkowników korzystających  np.  z kilku aplikacji równocześnie, nie powodując  obniżenia wydajności.

Dwurdzeniowy Procesor  Rock Chip 3066, taktujący z szybkością 1,6 GHz – jest odpowiedzialny za szybkie działanie tabletu. Pamięć operacyjna RAM o pojemności 1GB pozwala na wykorzystanie zaawansowanych funkcji, dzięki temu użytkownik zyskuje na jakości odtwarzanych aplikacji i filmów w HD a także gier 3D. Pro 10 DUAL doskonale sprawdzi się więc jako  przenośny odtwarzacz  filmów w jakości full HD dzięki złączu HDMI.  PRO II DUAL w testach Antutu benchmark otrzymał 7999 punktów ,co najbardziej obrazowo pokazuje możliwości tabletu. Cena Pro 10 DUAL to 899 zł – od 20 sierpnia będzie on dostępny w sieci Euro Rtv Agd.

Pro 10 Dual posiada pojemnościowy ekran o rozdzielczości   9,7” IPS multitouch, 1024×768 4:3, co sprawia, że użytkowanie jest  bardzo wygodne . Ponadto aż desięciopunktowy system dotyku, umożliwiający niezwykle precyzyjne sterowanie urządzeniem, a  mali400 quad core dodatkowo pozwala na korzystanie z najbardziej zaawansowanych pod względem graficznym gier komputerowych oraz aplikacji. Pro 10 DUAL ma imponująca pamięć ROM , jest to aż 16GB, które umożliwiają przechowywanie wielu aplikacji, zdjęć, filmów, muzyki oraz gier. Jeżeli i to byłoby mało, użytkownik może skorzystać z slotu na kartę microSD, o maksymalnej pojemności 32 GB.  Te rozwiązania pozwalają  Pro 10 DUAL stanąć  w szranki z niejednym notebookiem czy  komputerem stacjonarnym. Pro 10 DUAL działa w oparciu o system operacyjny Android  4.0 z dostępem do Google Play, a komunikacje ze światem zapewnia wbudowany w urządzeniu moduł WiFi.

KIANO pomyślał również o akcesoriach, które mogą przydać się użytkownikowi  jak np. moduł Bluetooth , który zapewnia niezwykle szybki transfer danych – nawet do 3Mbit/s , a co za tym idzie daje możliwość podłączenia do pro 10 DUAL szeroką gamę innych akcesoriów jak słuchawki czy klawiatura.

Pro 10 DUAL spełnia również funkcję aparatu fotograficznego. Został bowiem wyposażony w dwa wysokiej klasy aparaty,
- aparat w przedniej części pozwala na  prowadzenie wideokonferencji  przy użyciu  darmowych komunikatorów internetowych,
- aparat z tyłu tabletu umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wysokiej jakości.Oba mają rozdzielczość 2 megapikseli.

Producent udziela na swój sprzęt 2-letniej gwarancji.

Pro 10 DUAL to najnowsze „dziecko” KIANO, która w ostatnim czasie przedstawiła nam kilka propozycji skierowanych do różnych odbiorców i uzależnionych od możliwości finansowych. Pro 10 DUAL pojawi się na pólkach sklepowych w drugiej połowie sierpnia.

Dane techniczne:
- Ekran 9,7” IPS pojemnościowy multitouch, 1024×768 4:3
- Procesor RK3066 Cortex A9 DualCore 1,6 Ghz+mali400 quad core
- Pamięć operacyjna DDR3 1GB
- Pamięć wewnętrzna 16GB
- System operacyjny ANDROID 4.0
- Kamera / Aparat 2Mpx
- Wi-Fi 802.11 b/g/n
- 2 x MicroUSB
- Bateria 8000 mAh
- HDMI 1.3 1080p Full HD
- Obsługa 3G – zewnętrzny adapter
- Bluetooth
- Wejście MicroSD (obsługa kart do 32GB)
- Obsługa flash 11
- G-sensor 4-poiomowy
- Obsługa gier 3D
- Formaty video (1080p) WMV, MKW, MOV, AVI, RM/RMVB, MPEG-2/4
- Formaty audio MP3,WMA, 3GP, AAC, FLAC, WAV, OGG

Dodaj komentarz