LogowanieZarejestruj się
News

Tablet Fergusona

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Tablet_FergusonS3

Firmę kojarzymy głównie z tunerami telewizji satelitarnej, względnie odtwarzaczami wideo, jednak dzisiaj, jak to często podkreślaliśmy na łamach HDO, kto żyw bierze się za produkcję tabletów. Stąd tego typu urządzenie w ofercie Fergusona specjalnie nie dziwi, zresztą firma nie zapomina o swojej wcześniejszej specjalizacji… urządzenie otrzymało cyfrowy tuner TV. Firma Ferguson wprowadza na rynek 7-calowy tablet z DVB-T oparty o system Android 4.0. Jak podkreśla poroducent, to jedyne tak kompleksowe urządzenie, łączące możliwość odbioru telewizji naziemnej, nawigację GPS wraz z mapą Polski offline oraz 1024 MB pamięci RAM.

Oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy surfowanie w sieci – z tabletem Ferguson S3 to czysta przyjemność. Wydajny procesor 1.2 GHz, akcelerator 3D oraz ekran w formacie 16:9 o rozdzielczości 800×480, pozwalają na sprawne odtwarzanie multimediów czy przeglądanie stron internetowych wykorzystujących technologię Flash. Dzięki wyjściu HDMI 1080p, Ferguson S3 może służyć jako odtwarzacz HD z wygodnym sterowaniem dotykowym.

Wbudowany tuner i antena teleskopowa zapewniają dostęp do darmowych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Dwie kamery umożliwiają wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, a także przeprowadzenie wideokonferencji. Starannie dobrana konfiguracja, uzupełniona szybką siecią WiFi 802.11n oraz 5-punktowym systemem multi-touch, gwarantuje wysoki komfort użytkowania.


Tablet_FergusonS3b
Z myślą o zmotoryzowanych użytkownikach, Ferguson S3 został wyposażony w nawigację GPS oraz uchwyt, ładowarkę samochodową i transmiter FM. Wbudowane mapy Polski, z których można korzystać bez połączenia z Internetem! skutecznie zaprowadzą nas do celu. Dzięki możliwości podłączenia anteny zewnętrznej, również w podróży mamy dostęp do szerokiej gamy kanałów telewizyjnych.

Już na starcie Ferguson oferuje szereg atrakcyjnych funkcjonalności, które według uznania możemy uzupełniać, korzystając z zasobów sklepu z aplikacjami. Dzięki nawigacji miejskiej oraz pełnej wersji MapyMap, z tabletem Ferguson S3 łatwo odnajdziemy właściwą drogę. Posiadacze dekoderów marki Ferguson, mają do dyspozycji darmową aplikację Ariva Remote, umożliwiającą obsługę tunerów za pomocą tabletu. Aplikacja Wirtualnej Polski oferuje telewidzom łatwy dostęp do aktualnego programu telewizyjnego, zaś bogaty zbiór przepisów kulinarnych zadowoli niejedną panią domu.
Na uwagę zasługuje także obudowa tabletu – solidna, wykonana z matowego plastiku, pozwala uniknąć zarysowań oraz nieestetycznych plam pozostawianych przez palce. Porowata faktura tylnej ściany sprawia, że tablet pewnie spoczywa w dłoni. Bogaty zestaw akcesoriów, dołączonych do tabletu obejmuje m.in.: uchwyt samochodowy, dwie ładowarki, złącze dla zewnętrznej anteny DVB-T, kabel USB, słuchawki, a także statyw, dzięki któremu tablet może pełnić funkcję cyfrowej ramki do zdjęć.

Specyfikacja techniczna Ferguson S3:
- Android 4.0 / system operacyjny
- Telechips 8923 Cortex 1.2GHz, Mali-400 / procesor i karta graficzna
- RAM 1024MB DDR3 / pamięć operacyjna
- 4GB + up to 32GB microSDHC* / pamięć flash
- Fast WiFi IEEE 802.11n / szybka sieć bezprzewodowa
- GPS receiver / odbiornik GPS
- Offline navigation MapaMap / nawigacja wraz z mapami
- DVB-T and Internet HD TV / telewizja HD internetowa i naziemna
- Multitouch, capacitive screen 800×480 / pojemnościowy, wielodotykowy ekran 800×480
- HDMI
- FM transmitter
- G-Sensor / czujnik położenia
- Apps market / sklep z aplikacjami
- Office and multimedia apps / oprogramowanie biurowe i multimedialne
- 3500 mAh Li-ion baterry / pojemna bateria
- Dual camera / dwie kamery do wideokonferencji i zdjęć

Cena sugerowana: ok. 550 PLN

Dodaj komentarz