LogowanieZarejestruj się
News

Rekordowa przedsprzedaż tabletu Kindle Fire

Podziel się na:
 • Wykop
 • Facebook
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blip
Amazon Fire

Amazon ma powody do zadowolenia. Najnowsza, czwarta generacja urządzeń (czytników, choć obecnie ten sprzęt nie służy tylko do czytania książek) sprzedaje się wprost wyśmienicie. Generalnie udało się podwoić wyniki. Firma liczy także na to, że jej najnowszy Kindle Fire, zorientowany na kontent, na ofertę Amazona tablet oparty na Androidzie stanie się rynkowym przebojem. Jest to wielce prawdopodobne, bo uruchomiona przed paroma tygodniami przedsprzedaż wygląda znakomicie. To ważne dla Amazona, bo w ostatnim okresie notuje straty, wynikające z niższej konsumpcji w ogarniętych kryzysem krajach, w których firma sprzedawała tradycyjnie najwięcej oferowanych przez amazonowy serwis produktów. Oczywiście tym, co pomaga Amazonowi jest niewątpliwie niezwykle atrakcyjna cena nowej generacji Kindle. Czytnik kosztuje poniżej 100 dolarów, zaś tablet będzie jednym z najtańszych urządzeń tego typu na rynku – w Stanach cena ma wynosić 199$, w Europie będzie to 199€. Czekamy z niecierpliwością na oficjalny debiut tego urządzenia na rynku. W Polsce jego cena raczej nie powinna przekroczyć pułapu 1000 złotych.

Komentarze Czytelników

 1. ElectricMan

  Mam nadzieje ze redakcja w odpowiednim czasie zrobi testa tego tableta. I to tak pod katem polskiego usera, zorientowanego na multimedia, ale i nie tylko.

 2. Kamil Pieczonka

  Póki co nie jest jeszcze dostępny nawet w USA ;) ale kto wie, chodzą plotki, że Amazon się szykuje na Polskę, może będzie niespodzianka ;)

Dodaj komentarz