LogowanieZarejestruj się
News

ZyXEL WHD6215 – bezprzewodowe HDMI

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
img-whd6215-kit-p

ZyXEL Communications wprowadza na polski rynek bezprzewodowy zestaw HDMI – WHD6215. Urządzenie zaprojektowano do bezprzewodowego przesyłania strumieni wideo HD z urządzeń HDMI, takich jak konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray czy tablety, bezpośrednio do telewizora lub projektora. Dzięki progresywnej technologii bezprzewodowej oraz certyfikowanej obsłudze wielu interfejsów i protokołów, użytkownicy będą mogli korzystać z zalet sieci Wi-Fi przy codziennej domowej rozrywce oraz podczas instalacji profesjonalnych systemów multimedialnych, gdzie tradycyjne połączenia kablowe można teraz zastąpić sygnałem Wi-Fi.

Zaprojektowany z myślą o intuicyjnym zarządzaniu zestaw HDMI WHD6215 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieni HD z kilku urządzeń wyposażonych w porty HDMI. Rezygnacja z połączeń kablowych pozwala jednocześnie zachować porządek i wolną przestrzeń w pokoju. Obsługujący technologię WiHD™ zestaw posiada 4-portowy nadajnik HDMI oraz odbiornik. WHD6215 wykorzystuje do komunikacji pasmo 60 GHz, unikając zakłóceń emitowanych przez pozostałe urządzenia domowe, pracujące w paśmie 2.4 GHz. Dzięki temu rozwiązaniu obraz przesyłany jest bez opóźnień i w najlepszej jakości. Gwarantuje to poprawne działanie wymagających aplikacji, np. podczas grania w grę HD lub oglądania filmu w wysokiej rozdzielczości.


Wygląd urządzenia WHD6215 jest nowoczesny i z łatwością komponuje się z innymi urządzeniami elektronicznymi multimedialnego centrum rozrywki. Obudowa została wykonana z czarnego materiału o wysokim połysku, tworzącego efekt odbicia lustrzanego. Produkt można zamontować także na ścianie. Dzięki technologii plug-and-play użytkownik może cieszyć się funkcjonalnością urządzenia od razu po podłączeniu, bez konieczności przeprowadzania zaawansowanej konfiguracji. Cztery porty HDMI pozwalają na jednoczesne podłączenie czterech różnych urządzeń, dzięki czemu można swobodnie przełączać źródła podczas grania, oglądania czy korzystania z zasobów internetowych.

 

Aby zobaczyć przykład instalacji bezprzewodowego zestawu HDMI w domu, otwórz kartę produktu Wireless HDMI Kit na stronie www.zyxel.com lub skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą produktów ZyXEL. Urządzenie WHD6215 można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD’system oraz RRC. Sugerowana cena netto dla użytkownika końcowego to 182 EUR.

Dodaj komentarz