LogowanieZarejestruj się
News

Nowe systemy muzyczne firmy Bose

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
wave_3

Firma Bose zmodernizowała swoje dwa flagowe produkty – Bose Wave radio i system muzyczny Bose Wave. Obsługują one teraz zintegrowane sygnały radiowe DAB, DAB+ i T-DMB, a udoskonalony tuner FM/AM zapewnia czystszy odbiór w zatłoczonej przestrzeni radiowej. Dostarczane przez nadawców tytuły piosenek i nazwy wykonawców są wyświetlane na ekranie, a z myślą o wygodzie użytkownika wprowadzono także nowe funkcje jak sterowanie dotykowe na górnej powierzchni urządzenia, umożliwiające jego włączanie i wyłączanie oraz budzik z opcją drzemki, w którym można ustawić dwa alarmy na różne godziny, z różnych źródeł i z różnym natężeniem dźwięku. ”Radio i system muzyczny Wave firmy Bose zmieniły sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki” – powiedział Santiago Carvajal, dyrektor ds. handlowych odpowiedzialny za produkty Bose Wave. „Użytkownicy są z nich niezmiennie zadowoleni od lat. Te dwa produkty należą do elektronicznych urządzeń domowych, które utrzymują się na rynku najdłużej w historii. Teraz wzbogaciliśmy je o nowe funkcje i akcesoria, dzięki którym słuchanie radia i odtwarzanie muzyki cyfrowej będzie jeszcze większą przyjemnością”.

System muzyczny Wave III ma zintegrowany odtwarzacz CD, a dostępne w obu produktach dodatkowe wejście umożliwia podłączenie takich urządzeń, jak smartfon, iPod, telewizor HD lub komputer. Ponadto każdy system ma wejście Bose Link, do którego można podłączyć następujące akcesoria opcjonalne:
- Adapter Wave Bluetooth, umożliwiający bezprzewodową transmisję strumieniową dźwięku
z komputera lub innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.
- Wave Connect Kit, dzięki któremu można odtwarzać dźwięk z urządzeń iPod lub iPhone w bardzo prosty sposób, na zasadzie dock-and-play („zadokuj i odtwarzaj”).
- Wave Multi-CD Changer, pozwalający na nieprzerwane odtwarzanie z trzech dodatkowych płyt CD.

Pod względem jakości dźwięku, niezależnie od jego źródła, oba produkty Bose nie mają sobie równych wśród urządzeń typu table top. Wave radio III i system muzyczny Wave III zapewniają realistyczne, naturalne brzmienie dzięki opatentowanej technologii głośników Waveguide, która pogłębia i wzbogaca niskie tony, połączonej z firmową technologią przetwarzania sygnału cyfrowego. W rezultacie jakość odtwarzanej muzyki jest znakomita na wszystkich częstotliwościach i poziomach natężenia dźwięku.

Dodaj komentarz