LogowanieZarejestruj się
News

Telewizory Hannspree dla wymagających – eleganckie wzornictwo i pełne podświetlenie LED

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
AD40UMMB_front(A)

Nowe odbiorniki Hannspree wyposażone zostały w wyświetlacze LCD z pełnoekranowym podświetleniem LED. Urządzenia wyróżniają się doskonałą jakością obrazu, eleganckimi obudowami (z ultracienkimi ramkami) oraz bogatym zestawem funkcji dodatkowych. Nowości Hannspree – AD32UMMB i AD40UMMB – wyposażone są w ekrany o przekątnych 32″ (HD Ready, 720p) i 40″ (rozdzielczość Full HD – 1080p). Wyświetlany na nich obraz charakteryzuje się doskonałą ostrością, świetnym nasyceniem kolorów oraz głęboką, intensywną czernią – jest to zasługa zastosowania w urządzeniach pełnoekranowego podświetlenia diodami LED, trybu 24p (wyświetlanie obrazu z prędkością 24 klatek na sekundę) oraz całego zestawu technologii poprawiających jakość obrazu.Hannspree AD40UMMB charakteryzuje się kontrastem typowym 5000:1 (X-Contrast – 3 000 000:1), jasnością 270 cd/m² oraz czasem reakcji na poziomie 8 ms.

Atutem nowych telewizorów Hannspree jest znakomite wzornictwo – ich obudowy wyróżniają się eleganckim wyglądem i wyjątkowo cienkimi ramkami wykonanymi ze szczotkowanego tworzywa imitującego metal i nieodbijającego światła. Istotna jest również niewielka grubość nowychmodeli – nie przekracza ona 7 cm (to na tyle mało, by telewizor znakomicie prezentował się zamontowany na ścianie, ale jednocześnie na tyle dużo, by nie wpływało to negatywnie na jakość dźwięku generowanego przez wbudowane głośniki).


Telewizory z serii AD to nowoczesne urządzenia, zbudowane w oparciu o ekrany LCD z pełnym podświetleniem Direct LED. Zastosowanie tej technologii pozwoliło na osiągnięcie znakomitej jakości obrazu przy jednoczesnym wyposażeniu telewizorów w bardzo cienkie ramki, zapewniające elegancki i nowoczesny wygląd. Nowości Hannspree powinny zainteresować klientów poszukujących telewizorów w przystępnych cenach, ale jednocześnie atrakcyjnych wizualnie i wyposażonych w liczne funkcje dodatkowe – komentuje Arkadiusz Brzezicki, Sales Manager Hannspree.

W modelach AD32UMMB i AD40UMMB znajdziemy cały zestaw funkcji dodatkowych, doskonale znanych z innych telewizorów Hannspree. Warto tu wspomnieć m.in. o funkcji odtwarzania multimediów (muzyki, filmów, zdjęć) z nośników USB, możliwości nagrywania programu telewizyjnego czy wbudowanym czujniku światła (automatycznie dopasowującym parametry wyświetlanego ekranu do warunków panujących w pomieszczeniu). Przydatnym dodatkiem jest również możliwość „zapauzowania” lub cofnięcia oglądanego programu telewizyjnego (funkcje Freeze Picture oraz Time Shift).

Obie nowości wyposażone są w komplet niezbędnych złączy – do dyspozycji użytkownika oddano 3 porty HDMI 1.3, SCart, YPbPr, Component, VGA oraz USB. Telewizory mają oczywiście wbudowane tunery DVBT Mpeg-4 (są więc w pełni przystosowane do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej). Hannspree AD32UMMB i AD40UMMB są już dostępne na naszym rynku – można je kupić w sklepie internetowym www.hannspreepolska.pl.Ich ceny to, odpowiednio, 1249 i 1749 zł. Urządzenia są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodaj komentarz