LogowanieZarejestruj się
News

Nowa mikrowieża Philips DCM2060

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
DCM2060 Mikrowieża 2

Nowa mikrowieża Philips DCM2060 ze stacją dokującą dla urządzeń Apple to głębokie i potężne brzmienie dzięki systemowi Bass Reflex. Słuchaj muzyki z urządzeń przenośnych również w domu. Mikrowieża firmy Philips jest wyposażona w podstawkę dokującą do urządzeń iPod/iPhone/iPad i złącze USB Direct do urządzeń przenośnych. Zestaw można zamontować na ścianie lub ustawić na stole — zawsze będzie wyglądał doskonale.

System Bass Reflex działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię! Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jazz, rock, pop i muzyka klasyczna — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych. 

Ciesz się ulubioną muzyką w formacie MP3, ładując jednocześnie swoje urządzenie iPod, iPhone lub iPad! Urządzenie jest ładowane podczas odtwarzania muzyki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jego rozładowanie. Zestaw automatycznie ładuje akumulator urządzenia przenośnego po jego zadokowaniu.

Tryb bezpośredniego połączenia USB pozwala w prosty sposób wybrać muzykę zapisaną w pamięci USB i odtwarzać całą zawartość. W celu odtwarzania muzyki lub eksportowania zawartości z urządzenia wystarczy podłączyć urządzenie USB.

System komunikatów radiowych RDS

System komunikatów radiowych RDS pozwala ustawiać stacje radiowe, nie znając częstotliwości! W trybie standardowym RDS wyświetla nazwę, a nie częstotliwość, stacji, więc łatwiej ją znaleźć i ustawić. Stacje mogą też przesyłać przez RDS pewne komunikaty, np. serwisy informacyjne i parametry stacji, które są wyświetlane bezpośrednio na odbiorniku. Rozpowszechniony w Europie system RDS polega na wysyłaniu przez stację radiową wraz z sygnałem komunikatów tekstowych na tej samej częstotliwości. Można wybrać albo podstawowe komunikaty RDS z nazwą stacji albo zasubskrybować dodatkowe serwisy tekstowe.

Wzornictwo dopasowane do wnętrz

Mikrowieża cieszy oko swoim wyglądem a także…możliwością montażu na ścianie! Drzwiczki wysuwane przez silniczek dodają szyku i elegancji. 

Dodatkowe dane techniczne:

• Całkowita moc wyjściowa 20 W RMS

• Odtwarzanie płyt MP3/WMA-CD, CD i CD-RW

• Bezpośrednie odtwarzanie plików MP3/WMA przez połączenie USB

• MP3 Link do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych

• System przesyłania serwisów i informacji przez RDS

Rekomendowana cena detaliczna mikrowieży Philips DCM2060 wynosi 649PLN

Nie przegap okazji i skorzystaj z promocji!

Przy zakupie stacji lub wieży dokującej otrzymasz od Philips gwarantowaną nagrodę w postaci  50zł. Wystarczy, że wypełnisz kupon konkursowy i wyślesz go pod nasz adres wraz z załączoną kopią paragonu/faktury oraz wyciętym z opakowania kodem kreskowym – i gotowe! Pierwszy etap konkursu masz za sobą. Aby przystąpić do etapu drugiego pokaż, za pomocą dowolnej techniki (n.p. rysunek, zdjęcie, kolaż, film) jak uwalniasz muzykę. Do swojej pracy dodaj krótki opis i prześlij wraz z kuponem, dowodem zakupu oraz wyciętym kodem kreskowym lub umieść na stronie www.philips.pl/uwolnijmuzyke.

Spośród nadesłanych propozycji wyłonimy 5 najlepszych prac nagradzając je iPadami 2  Wi-Fi 3G. Kolejnych 5-ciu wyróżnionych uczestników otrzymaiPod’ytouch!

Promocja trwa od 12 kwietnia do 15 czerwca 2012.

Dodaj komentarz