LogowanieZarejestruj się
News

Duży, aluminiowy… Sharp AQUOS LC-60LE840E

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
sharp_2

Nowoczesny, elegancki wygląd i aluminiowa obudowa – mimo, że o gustach się nie dyskutuje, na piękno nowego telewizora LC-60LE840E firmy Sharp każdy zwróci uwagę. Olśniewającą stylistykę uzupełnia za-awansowana technologia, znakomita jakość obrazu w trybie 2D i 3D, dodatkowe funkcje multimedialne i klasa sprawności energetycznej A+. To wszystko zawarte jest w imponującym ekranie o przekątnej 152 centymetrów (60 cali). W urządzeniu zaimplementowano także funkcję Timeshift+ USB umożliwiającą zatrzymanie obrazu telewizyjnego w dowolnym momencie, a nawet jego cofnięcie do poprzednich scen. Dodatkowo za pomocą opcjonalnej kamery Skype możemy mieć kontakt z bliskimi. Telewizor LC-60LE840E dostępny jest w sklepach w cenie 12.999 PLN.

Plastikowa, szara obudowa przeciętnego telewizora o dużym ekranie ma tyle seksapilu, co spinacz do papieru. Piękno nowego modelu LC-60LE840E firmy Sharp pokazuje, że tak być nie musi: dzięki nowoczesnemu aluminio-wemu designowi telewizor stanowi elegancki element wystroju pasujący do każdego, także wymagającego wnętrza. Ta efektowna stylistyka przyciągnie uwagę w każdym pomieszczeniu, ale nie tylko ze względu na imponujący ekran o przekątnej 152 centymetrów (60 cali). Dodatkowymi atutami są: podświetlenie LED, rozdzielczość Full HD oraz wyjątkowa technologia AQUOS Quattron zapewniająca temu telewizorowi najwyższą jakość obrazu w trybie 2D i 3D wraz z doskonałą gradacją kolorów oraz ostrością obrazu, która wnosi kinowy realizm do domu. Nowe urządzenie firmy Sharp to także dbałość o środowisko naturalne – pomimo wszystkich technicznych udoskonaleń, inżynierom udało się jeszcze obniżyć zużycie energii, dzięki czemu, Sharp LC-60LE840E spełnia rygorystyczne wymagania klasy sprawności energetycznej A+.

„Do stworzenia rzeczywistego wrażenia kina lub prawdziwej atmosfery stadionu w domowych warunkach potrzebny jest duży telewizor. Zajmowanie większej przestrzeni musi iść w parze z estetyką, bo właśnie takie telewizory stają się modnym elementem wystroju wnętrza” – oświadczył Adrian Wysocki, Product Manager Audio Video w Sharp Electronics Poland. „Wprowadzając na rynek nowy telewizor LC-60LE840E, oferujemy klientom model za-projektowany zgodnie z naszą strategią BIG AQUOS, która doskonale łączy najlepszą technologię i estetyczny wygląd. Oglądanie telewizji nigdy nie dostarczało tak wspaniałych wrażeń, jak w przypadku tego modelu!”

Wewnętrzne piękno

Nowy model LC-60LE840E firmy Sharp nie tylko wyróżnia się niecodziennym wyglądem, ale także zapewnia szeroki wachlarz funkcji multimedialnych takich jak np. platforma internetowa AQUOS NET+ zapewniająca dostęp do aplikacji internetowych oraz otwartej przeglądarki internetowej. Telewizor posiada również wbudowany potrójny tuner HD (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) oraz odtwarzacz multimedialny, który umożliwia wygodne odtwarzanie wszyst-kich powszechnie używanych formatów zdjęć, plików wideo i muzycznych z pamięci USB lub sieci domowej.

Dodaj komentarz