LogowanieZarejestruj się
News

Słuchawki bezprzewodowe ZIK Parrot by Starck

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
parrot_zik

W eleganckiej obudowie ZIK zaprojektowanej przez Philippe`a Starcka, skrywają się nowatorskie rozwiązania. Wyposażone w system aktywnej redukcji szumów, słuchawki izolują słuchacza od otaczającego hałasu, aby zapewnić niezakłócony odbiór muzyki czy rozmowy telefoniczne. Ponieważ muzyka powinna być jak najbardziej harmonijna, intensywna i głęboka, Parrot ZIK mają potężny procesor DSP (Digital Signal Processing) pozwalający odtworzyć muzykę ze wszystkimi jej szczegółami.

Słuchawki Parrot ZIK są wyposażone w funkcję „Parrot Concert Hall”: słyszysz muzykę przed sobą, jak na koncercie. Dostęp do podstawowych funkcji jest wyjątkowo intuicyjny dzięki panelowi dotykowemu znajdującemu się na całej powierzchni prawej słuchawki. Parrot ZIK są również wyposażony w unikatowy czujnik obecności. Zdjęcie słuchawek z głowy przełącza je automatycznie w trym standby.

Jak w przypadku wszystkich produktów Parrot, ZIK są kompatybilne z telefonami wszystkich marek i pozwalają na podłączenie wielu źródeł muzyki: podłączenie poprzez przewód jack; przesył plików audio przez Bluetooth A2DP stereo lub z wykożystaniem bezdotykowej technologii NFC, nie użytej nigdy wcześniej w słuchawkach.

Dane techniczne:

- Przetworniki wyposażone w neodymowe magnesy
- Czułość: SPL110 dB / 1V przy 1kHz
- Impedancja: 32 ohm
- Zakres częstotliwości: 10Hz-20kHz
- Potężne algorytmy DSP
- Obsługa techologii NFC
- Pojemnościowy panel dotykowy
- Bluetooth 2.1
- Funkcja zestawu słuchawkowego
- Aluminiowe elementy pałąka

 

Dodaj komentarz