LogowanieZarejestruj się
News

Kup Blu-ray Panasonica i odbierz film „Faceci w Czerni 3” gratis

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
panasonic_dmp_bdt320

Firma Panasonic przygotowała specjalną promocję dla klientów wybranych sklepów, którzy przy zakupie odtwarzaczy Panasonic Blu-ray BDT320, BDT220 i BDT221 otrzymają płytę „Faceci w Czerni 3” w wersji Blu-ray 3D. Promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów. Na stronie producenta oraz partnerów handlowych można znaleźć informacje na temat niniejszej promocji z listą placówek nią objętych.

Odtwarzacze Panasonic Blu-ray objęte promocją
Odtwarzacze Panasonic Blu-ray BDT320, BDT220 i BDT221 zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obrazu, która pozwala cieszyć się oglądaniem filmów w domowym zaciszu. Specjalne technologie przenoszą użytkowników w świat jedynych w swoim rodzaju doznań, które docenią nawet najbardziej zagorzali kinomani.

Dodatkowo odtwarzacze te umożliwiają korzystanie z opartej na chmurze platformy telewizyjnej firmy Panasonic — VIERA Connect, która ułatwia innowacyjne i w pełni spersonalizowane korzystanie z systemu kina domowego. Użytkownicy zyskują za jej pośrednictwem dostęp do programów sportowych, wideo na żądanie, gier oraz funkcji komunikacji. VIERA Connect pozwala łatwo łączyć się z serwisami Twitter, Facebook, YouTube i Skype oraz korzystać z systemu rozrywki domowej wspólnie z rodziną i przyjaciółmi.

Nowe modele oferują też wiele innych przydatnych opcji sieciowych. Funkcja DLNA ułatwia udostępnianie i przeglądanie zdjęć cyfrowych, muzyki oraz wideo w sieci domowej. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do multimediów przechowywanych na centralnym serwerze niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu aktualnie się znajdują, a także przeglądać je i wyświetlać bez konieczności odczytywania danych z dysku przenośnego. Instalowana w odtwarzaczach DMP-BDT320 i DMP-BDT220 karta Wi-Fi pozwala oglądać materiały dostępne za pomocą funkcji VIERA Connect i BD-Live™ bez konieczności używania kabla LAN czy adaptera sieci WLAN.

Funkcjami odtwarzaczy Blu-ray Disc™ DMP-BDT320 i DMP-BDT220 można w łatwy oraz intuicyjny sposób sterować zdalnie za pomocą smartfonu — aby zmienić ustawienia, wystarczy dotknąć ekranu dotykowego lub przejechać po nim palcem. Opcja wprowadzania tekstu za pomocą klawiatury smartfonu ułatwia wyszukiwanie materiałów oraz informacji o filmach. Dodatkowo dołączony do modelu DMP-BDT320 pilot zdalnego sterowania jest wyposażony w touchpad i również umożliwiają modyfikowanie ustawień jednym pociągnięciem palca.

Odtwarzacz DMP-BDT320 posiada także czujnik Smart Eco, który minimalizuje zużycie energii. Po wykryciu ruchu użytkownika urządzenie przechodzi do trybu szybkiego rozpoczęcia pracy, co ułatwia szybkie włączanie odtwarzania i oszczędzanie energii. Po zakończeniu oglądania filmu i wyjściu użytkownika z pokoju czujnik przełącza urządzenie do trybu czuwania, w którym zużycie energii jest ograniczone do zaledwie 0,1 W.

Blu-ray – doskonała jakość i niezawodna trwałość
Technologia Blu-ray dostarcza nie tylko świetną jakość, jest także wyjątkowo trwała i niezawodna, dzięki czemu z powodzeniem zaczyna zastępować wysłużone już nośniki płyt DVD. W ofercie Panasonic znajdują się także wysokiej klasy płyty Blu-ray, idealne do archiwizowania zarówno zdjęć i filmów z rodzinnych podróży, jak i ważnych dokumentów oraz dane potrzebne do pracy. Jeden dysk Blu-ray zastępuje aż 10 płyt DVD.

Dodaj komentarz