LogowanieZarejestruj się
News

Podręczna klawiatura WiFi dla odtwarzaczy HDI Dune i nie tylko

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
dune-hd-qwerty

HDI Dune, producent dobrze znanych odtwarzaczy multimedialnych, wprowadza do swojej oferty w Polsce bezprzewodową klawiaturę, która nie tylko pozwala na obsługę samego odtwarzacza ale również jest kompatybilna z komputerami oraz konsolami Xbox 360 i PS3. Niewielkie urządzenie wyposażone jest w touchpada i zestaw podstawowych przycisków, które z pewnością ułatwią obsługę wielu urządzeń z kanapy salonu. Dune HD Qwerty można użyć na wiele sposobów, poza samymi literami, do dyspozycji mamy również przyciski dedykowane obsłudze odtwarzacz HDI Dune, a korzystanie z urządzenia w ciemnym pomieszczeniu ułatwia podświetlenie klawiszy. Klawiatura wyposażona została w odbiornik WiFi 2.4GHz na USB i baterię, która można ładować przy pomocy dołączonego do zestawu kabla USB. Sugerowana cena detaliczna to 250 PLN. W rozwinięciu pełna treść informacji prasowej.

Firma HDI Dune przedstawia model mini-klawiatury z touchpadem – Dune HD Qwerty. Poza doskonałym uzupełnieniem zestawów odtwarzaczy Dune HD, urządzenie stanowi ofertę dla szerokiej gamy użytkowników poszukujących bezprzewodowej kontroli nad komputerem czy konsolą gier.

Klawiatura wyposażona jest w pełen zestaw klawiszy do sterowania komputerem oraz umieszczony na środku touchpad. Oprócz tego posiada specjalne przyciski dedykowane obsłudze odtwarzaczy multimedialnych Dune zapewniające pełną kontrolę nad sterowanym urządzeniem – np. poprzez odnośniki do poszczególnych sekcji menu czy przyciski funkcji odtwarzania.

Dune HD Qwerty działa w oparciu o dołączony moduł 2.4G WiFi USB, po którego podłączeniu jest od razu gotowy do pracy. Kompatybilność kontrolera z komputerem PC oraz konsolami PS3 i Xbox pozwala na zdalne i wygodne przeglądanie filmów, zdjęć czy zasobów Internetu na dużym ekranie.

Mini klawiatura Dune  zasilana jest wbudowaną baterią litowo-jonową, ładowaną poprzez dołączony kabel USB. Pracę w ciemności ułatwia podświetlenie klawiatury z systemem oszczędzania energii wygaszającym ją  po chwili nieużytkowania.

Kompaktowe wymiary (16,75 x 6,55 x 1,25 cm) i zastosowany układ klawiszy gwarantują poręczne i komfortowe korzystanie z klawiatury.

Dune HD Qwerty jest kompatybilna z następującymi systemami operacyjnymi:

- Windows 2000, XP, Vista, CE, 7

- Linux (Debian-3.1, Redhat-9.0, Ubuntu-8.10, Fedora-7.0)

- MacOS

Sugerowana cena detaliczna klawiatury Dune HD Qwerty wynosi 250 zł brutto. Urządzenie objęte jest roczną gwarancją producenta.

 

Dodaj komentarz