LogowanieZarejestruj się
News

Samsung wprowadza do sprzedaży w Polsce 75-calowy telewizor ES9000

Podziel się na:
 • Wykop
 • Facebook
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blip
samsung-smart-tv-es9000-visual

Ekskluzywny model ES9000 to wyjątkowe połączenie technologii z niepowtarzalnym designem. Nowy, 75-calowy telewizor cechuje eleganckie, ponadczasowe i proste wzornictwo. Kwadratowa podstawa, bardzo cienka, zaokrąglona ramka oraz różowo-złote wykończenie nadają mu luksusowy charakter. Urządzenie wyposażone jest w technologię Samsung Smart Interaction™, która pozwala użytkownikom na sterowanie telewizorem za pomocą ruchu i głosu. Dzięki umiejętności rozpoznawania twarzy możliwe jest tworzenie profili dostępu i proste logowanie do ulubionych aplikacji internetowych czy sieci społecznościowych. Projektując najnowszy, 75-calowy telewizor Samsung Smart TV ES9000, designerzy koreańskiego producenta inspirowali się produktami luksusowymi, takimi jak biżuteria czy zegarki – przedmiotami, które wyróżniają się dbałością o szczegóły i jakość. W rezultacie projektanci ES9000 postawili na wzornictwo i wrażenia wizualne, tworząc jeden z najbardziej unikatowych i atrakcyjnych modeli Smart TV.

75-calowy ekran jest otoczony niezwykle cienką, różowo-złotą ramką. Ten sam kolor wraz z subtelnym, szczotkowanym wzorem ma również logo firmy Samsung. Dbałość o szczegóły rozciąga się na wbudowaną kamerę, która chowa się w górnej ramce, kiedy nie jest używana. Całość dopełnia elegancka, kwadratowa podstawa, która stanowi funkcjonalną i stylową podporę bardzo dużego ekranu. Oglądanie filmów, widowisk sportowych czy wideorozmowy za pośrednictwem komunikatora Skype na gigantycznym ekranie o wymiarach 1678 na 1035 milimetrów zapewniają niezwykłe wrażenia. ES9000 wyposażony jest w pełną gamę funkcji Samsung Smart TV — Smart Interaction, Smart Content oraz Smart Evolution — które po raz pierwszy pojawiły się w telewizorach Samsung Smart TV w tym roku. Funkcje te pozwalają użytkownikom sterować telewizorem w intuicyjny sposób za pośrednictwem gestu i głosu oraz wybierać spośród szerokiej gamy treści, które można odtwarzać na wielu urządzeniach. Smart Evolution ma umożliwić w przyszłości modernizacje telewizora dzięki nowemu oprogramowaniu lub modyfikacjom sprzętowym.

Telewizor UE75 ES9000 to także doskonała jakość obrazu, a dwurdzeniowy procesor oferuje szybką i płynną obsługę aplikacji internetowych. Technologia Micro Dimming Ultimate zapewnia wyjątkowo realistyczny obraz i żywe oraz jasne detale a także doskonałe odwzorowanie kolorów.  Technologia Precision Black umożliwia osiągnięcie jeszcze wyższego współczynnika kontrastu i kontrolę poziomu jasności niż w ekskluzywnej serii Samsung ES8000. Telewizor Samsung Smart TV ES9000 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 32 999 zł (o cholera, takie ceny to ja kojarzę z legendarnymi plazmami Kuro, produktami Loewe czy innego B&O).

Kluczowe cechy modelu ES9000: 

 • Ekran o przekątnej 75 cali (189 centymetrów), rozdzielczość Full HD 1080p, 3 porty HDMI i 3 USB
 • Eleganckie i proste, ponadczasowe wzornictwo z kwadratową podstawą, bardzo cienką, zaokrągloną ramką (7,9 mm w porównaniu z 18 mm w 2011 r.) oraz luksusowym, różowo-złotym wykończeniem
 • Clear Motion Rate 800(współczynnik płynności obrazu)
 • Wyrazisty obraz zarówno 2D jak i 3D
 • Wbudowana, wysuwana kamera,
 • Wbudowane Wi-Fi
 • Nowa technologia Samsung Smart Interaction™ pozwalająca użytkownikom na łatwe interakcje z telewizorem z wykorzystaniem sterowania ruchowego i głosowego oraz rozpoznawania twarzy
 • Dwurdzeniowy procesor, który sprawia, że telewizor działa jeszcze szybciej i płynniej
 • Dostęp do 40 tysięcy bezpłatnych filmów oraz aplikacji internetowych ( w tym dostępnych tylko w TV Samsung Family Story, Fitness i Kids)

Dodaj komentarz