LogowanieZarejestruj się
News

Telewizory Toshiba serii WL968 – już w Polsce

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
toshiba-55wl968-660

Już w tym tygodniu na naszym rynku zagoszczą debiutujące na targach IFA 2012 modele telewizorów Toshiba serii WL968. Najnowsze urządzenia nie tylko charakteryzują się stylową sylwetką zaprojektowaną przez duńską firmę JACOB JENSEN DESIGN, ale także oferują rozwiązania na miarę XXI wieku. Dzięki konwersji obrazu z 2D do 3D, miłośnicy starych filmów i entuzjaści kultowych programów telewizyjnych zobaczą ulubione materiały w zupełnie innym wymiarze. W komplecie z telewizorem są cztery pary okularów, dzięki którym cała rodzina może wspólnie cieszyć się wrażeniami z oglądania telewizji w trójwymiarze.

Szybki i łatwy dostęp do platformy Toshiba Places, oznacza, iż każdy użytkownik otrzyma możliwość indywidualnego dostępu do wielu portali internetowych, wiadomości, filmów na życzenie czy telewizji. Dzięki Wi-Fi połączenie ze wszystkimi zasobami sieci domowej jest bezprzewodowe. Ceny modeli różnią się w zależności od wielkości ekranu: 55-calowy WL968 będzie oferowany w sugerowanej cenie 7630 zł, 47-calowy: 6150 zł, a najmniejszy, 42-calowy za niespełna 5000 zł.

Technologia 3D – najwyższa jakość bez kompromisów

Najnowsza propozycja firmy Toshiba to wynik synergii komfortowej oraz prostej w obsłudze pasywnej technologii 3D z kinową jakością obrazu, szybkim dostępem do Internetu i czystym, bogatym dźwiękiem. W komplecie z telewizorami tego modelu znajdują się cztery pary okularów, zatem użytkownicy mogą cieszyć się filmami, transmisjami sportowymi czy grami w technologii 3D natychmiast po rozpakowaniu i uruchomieniu telewizora.

Smart TV o krok dalej

Oprócz rozdzielczości Full HD, która charakteryzuje tę serię urządzeń, technologia 400 AMR (Active Motion & Resolution) wzbogaca wyświetlany obraz dodając mu płynności i ostrości, co wzmacnia wrażenia widza szczególnie w przypadku rozgrywek sportowych i filmów akcji. Pierwszoplanowe wątki są bardzo istotne dla tego typu programów, zatem ich wyrazistość i harmonia ma dla widza niebagatelne znaczenie.

Internetowy świat rozrywki stale się poszerza, a telewizory serii WL968 pozwalają użytkownikom zgłębiać go bez przeszkód. Toshiba Places, autorski portal firmy Toshiba, oferuje dostęp do treści wideo, filmów i telewizji na życzenie, muzyki oraz wielu innych zasobów. Na polskiej platformie pojawi się kontent dostarczany przez takie portale, jak: vod.pl, iplex.pl, gazeta.pl, tuba.fm, czy dailymotion.com, a wkrótce także treści innych wiodących dostawców. Aby zapewnić sobie rozrywkę wysokiej jakości, warto korzystać z najlepszego telewizora w domu.

Dlatego WL968 został wyposażony w technologię WiDi®, która umożliwia wyświetlanie na ekranie obrazów przesyłanych bezprzewodowo z kompatybilnego laptopa. Moduł podwójnego ekranu pozwala użytkownikowi wyświetlać strumieniowo multimedia na dużym ekranie telewizora i jednocześnie kontynuować pracę na laptopie. Funkcja USB Video Recording, która przekształca telewizor w pełnowartościowy magnetowid cyfrowy, pozwala zapisać ulubione programy na zewnętrzny dysk twardy, a następnie odtworzyć je w dogodnym czasie. Użytkownicy mogą również podłączyć do odbiornika kamerę internetową i korzystając z program Skype™ prowadzić wideo-rozmowy. Telewizor został również wyposażony w cztery porty HDMI oraz dwa USB. Ponadto korzystając z otwartej przeglądarki* oraz WiFi® użytkownik ma dostęp do internetowych treści wideo, radiowych czy telewizji, do mediów społecznościowych takich, jak  Twitter™ czy Facebook™ lub po prostu surfowania po sieci – bezprzewodowo, na możliwie najlepszym ekranie i z własnej sofy.

 

Piękny i funkcjonalny

Telewizory powstałe w wyniku współpracy firmy Toshiba z pracownią JACOB JENSEN DESIGN znajdą uznanie w oczach estetów. Wysokiej jakości materiały oraz najbardziej staranne wykończenie przejdą pomyślnie nawet wyjątkowo surową inspekcję. Super cienka ramka wykonana z metalicznego, piaskowanego aluminium, pozwala użytkownikowi podziwiać obraz sięgający niemal krawędzi telewizora. Takie rozwiązanie wywołuje wrażenie ekranu kinowego nieograniczonego ramą, a dekoracyjna obudowa ze szczotkowanego metalu dodaje telewizorowi eleganckiego wyglądu.

Dźwięk ma znaczenie

Jakość fonii ma ogromne znaczenie dla odbioru oglądanych treści. Dzięki technologii Audyssey® Premium muzyka i inne efekty akustyczne współgrają z doskonałym obrazem telewizorów WL968. Głębokie, bogate basy, system wyrównujący poziom dźwięku do warunków panujących w otoczeniu oraz funkcja eliminująca większą głośność reklam stanowią integralną część oferowanych rozwiązań.

Akcesoria warte uwagi

Doświadczenie pełni wrażeń technologii 3D możliwe jest tylko dzięki dedykowanym okularom. Wraz z modelami WL969 dostarczane są cztery pary okularów z pasywną technologią 3D dostępne w pakietach dla dorosłych, dzieci i całej rodziny.

Użytkownicy, korzystając z zestawu Toshiba Universal HDD TV (TV-Kit-HDD100) mogą podłączyć bezpośrednio do telewizora jakikolwiek 2,5-calowy dysk twardy i nagrywać na nim ulubione programy. Producenci telewizora pomyśleli również o estetyce tego rozwiązania – za pośrednictwem portu USB dysk podłączany jest do tylnej części telewizora.

Dodaj komentarz