LogowanieZarejestruj się
News

MOON Bridge – podstawki dla MOON Evolution

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
MOON650D-740P-860A_podstawka

Perfekcyjne tłumienie rezonansu i wibracji, najwyższej jakości materiały i elegancki wygląd – to dla wielu melomanów cechy idealnych podstawek do urządzeń audio. Simaudio, producent urządzeń marki MOON, zaprezentował rozwiązanie, które łączy powyższe cechy i pozwala wykorzystać w 100 procentach możliwości drzemiące w swojej topowej serii MOON Evolution

System podstawek MOON Bridge został zaprojektowany pod kątem perfekcyjnej współpracy z urządzeniami MOON Evolution. Zestaw składa się ze specjalnie zaprojektowanych mostków, które umożliwiają ustawianie poszczególnych komponentów serii jeden na drugim. Podstawki otaczają nóżki urządzeń, a same urządzenia zostają oparte na szczycie podstawek.

Jakie korzyści przynosi zastosowanie MOON Bridge? Przede wszystkim jeszcze bardziej udoskonalają dźwięk płynący z systemu. Podstawki skierowują wszelkie wibracje i rezonans daleko od czułych obwodów urządzeń i niezwykle skutecznie rozpraszają we wspornikach niepożądane drgania. Dzięki temu wzrasta dokładność brzmienia oraz jego przejrzystość, i to w większym stopniu niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań wykorzystujących półki. Poglądowa cena detaliczna wynosi 2590 zł. (Słuchałem elektroniki Moon`a – świetna. Podstawki? Cóż, rynek różnorodnych akcesoriów generuje coraz większe zyski, widać że firmy to dostrzegły i starają się to wykorzystać).

MOON Bridge zapewnia również korzyści od strony wizualnej. Te niezwykle eleganckie konstrukcje nadają całemu systemowi szlachetność i lekkość. Dzięki nim ustawione na sobie urządzenia sprawiają wrażenie monolitu cechującego się bardzo sztywną strukturą. Ponadto podstawki, podobnie jak urządzenia serii MOON Evolution, wyróżniają się niezwykle wysoką jakością wykonania i doskonałym doborem materiałów. Mostki powstają z najwyższej jakości aluminium, które cechuje się doskonałymi właściwościami mechanicznymi i wytrzymałością na rozciąganie. Skuteczne tłumienie wibracji mechanicznych zapewnia specjalny piankowy materiał.

Podstawki powstają w fabryce Simaudio. Do ich wykonania producent wykorzystuje maszyny CNC pozwalające na obróbkę z precyzją sięgającą 0,001 cala. MOON Bridge dostarczane są w zestawach po cztery sztuki. Mostki współpracują wyłącznie z serią MOON Evolution. Nie pasują do urządzeń serii MOON i nie można ich stosować jako podstawy.

Dodaj komentarz