LogowanieZarejestruj się
News

Nowy przedwzmacniacz Hegla

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
hegel_p20

Hegel wprowadził do sprzedaży nowy przedwzmacniacz. Model P20 to aktualnie najtańszy przedwzmacniacz tego producenta. Przedwzmacniacz wyposażono w cztery pary wejść niesymetrycznych, jedną parę wejść symetrycznych (zbalansowanych) oraz specjalne wejście  Home Theatre ułatwiające integrację P20 z systemami kina domowego. Regulowane wyjścia liniowe są dostępne formie symetrycznej i niesymetrycznej. Jest też wyjście do nagrywania.

Hegel P20 jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Aluminiowe panele wykańczane są w procesie piaskowania oraz anodowania. Do przedwzmacniacza dodawany jest systemowy pilot wykonany z jednego kawałka aluminium, także poddanego procesom piaskowania i anodowania,  tak samo jak obudowa przedwzmacniacza. Systemowy pilot pozwala na  regulację głośności i wybór wejść. W P20 zastosowano tranzystory krzemowo-germanowe. Ponadto wykorzystano pracujące na sygnałach wysokich częstotliwości komponenty pierwotnie nie zaprojektowane z myślą o zastosowaniach audio i w audio do tej pory nigdy nie stosowane.

Hegel P20 ma bardzo niską impedancję wyjściową, dzięki czemu jest w  stanie poprawnie wysterować różnorodne interkonekty i końcówki mocy. Układ elektroniczny P20 jest w pełni symetryczny (zrównoważony) poczynając od wejść a kończąc na wyjściach. Cena: 10 500 zł

Podstawowe dane techniczne przedwzmacniacza Hegel P20:

- Stosunek sygnał-szum: więcej niż 130dB (w trybie
symetrycznym)
- Przesłuch: mniej niż -100 dB
- Zniekształcenia: mniej niż 0,005%
- Intermodulacja: mniej niż 0,01% (19 kHz + 20 kHz)
- Wymiary SWG: 43 x 8 x 30 cm
- Masa: 10 kg

 

Dodaj komentarz