LogowanieZarejestruj się
News

Panasonic rozszerza i udoskonala linię produktów do kina domowego na 2013 rok

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
panasonic-soundbar-sc-htb770-mat-pras-640

Firma Panasonic właśnie przedstawiła nową linię systemów kina domowego na 2013 rok. Nowe modele SC-HTB770, SC HTB370 i SC-HTB70 do kina domowego zostały stworzone z myślą o potrzebach klientów. Nowa linia jest zgodna z telewizorami o różnych przekątnych ekranu i zapewnia wyższą jakość dźwięku oraz możliwość zmiany ustawienia stylowych głośników.

Nowa seria systemów kina domowego Panasonic SC-HTB zapewnia opcje dla całego domu. Najnowszej linii można używać z ekranami o przekątnej od 42 do 65 cali, co pozwala klientom wybrać idealny system na podstawie rozmiaru ich telewizorów. Wszystkie trzy modele wyposażono w bezprzewodowe lub wbudowane głośniki niskotonowe i moduł Bluetooth®, można więc je łatwo skonfigurować zgodnie z własnymi potrzebami i nie trzeba używać kabli.

„Nowa seria systemów kina domowego HTB stanowi dowód stałego zaangażowania firmy Panasonic w dostarczanie innowacyjnych produktów do kina domowego o wysokiej jakości, których poszukują klienci” — mówi Iwona Burzyńska, Panasonic PR Manager Poland & Baltics. „Nowe modele na 2013 rok zostały zaprojektowane specjalnie do telewizorów o dużych ekranach i zapewniają lepszy, dynamiczny dźwięk, a tym samym podnoszą jakość odtwarzania multimediów w domu”.

Model SC-HTB70 ma kształt jednolitego, eleganckiego prostopadłościanu i można go ustawić w dowolnym miejscu. Użytkownik ma do wyboru cztery typy rozmieszczenia, w tym możliwość montażu na ścianie pod kątem 90 stopni. Wbudowany czujnik automatycznie wykrywa kierunek ustawienia głośnika i odpowiednio do niego przełącza charakterystykę kierunkową. Dzięki antywibracyjnemu, zintegrowanemu subwooferowi w głośniku model SC-HTB70 zapewnia wysoką jakość i wyraźne odtwarzanie dźwięku w każdym z układów.

Zarówno model SC-HTB770, jak i SC-HTB370 cechuje luksusowe wzornictwo. W projekcie wykorzystano nierdzewną siateczkę, dzięki której głośniki będą doskonale pasować do wystroju każdego pomieszczenia w domu. Dzięki stylowemu i uniwersalnemu wzornictwu użytkownicy mogą wybrać nowoczesne poziome rozmieszczenie z montażem na ścianie lub podstawie o wymiarach telewizora albo utworzyć dwa osobne, wolnostojące głośniki pionowe w klasycznym układzie. Dodatkowo, oprócz swobody rozmieszczenia, SC-HTB770 wyróżnia się także głośnikiem obsługującym dźwięk 3.1, który pozwala na sugestywne lokalizowanie wyraźnego dźwięku. Nowe systemy kina domowego Panasonic SC-HTB770 na 2013 rok będą dostępne w Polsce w kwietniu 2013 w sugerowanej cenie detalicznej 1639 PLN.

Dodaj komentarz