LogowanieZarejestruj się
News

Nowa oferta telewizorów SHARP na rynek europejski w 2013 roku

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
LC-60LE857U

„W domu lub na własnej dłoni – technologię wyświetlania obrazów można znaleźć niemal wszędzie” – powiedział Alberico Lissoni, wiceprezes działu Consumer Electronics w Sharp Electronics Europe. „W 2013 roku wprowadzimy na rynek nową gamę produktów, od olśniewających urządzeń Ultra HD do telewizorów o dużych ekranach, które zmienią doświadczenie oglądania telewizji, oferując czytelny i wyraźny obraz oraz najbardziej przyjazne dla użytkownika rozwiązania.” Demonstrując swoją wiodącą pozycję w technologii wyświetlania obrazów na dużych ekranach, firma Sharp wprowadzi na rynek nową linię telewizorów AQUOS LED obejmujący ponad tuzin modeli o przekątnych ekranu 50, 60, 70, 80 a nawet 90 cali.

Koncepcja i stylistyka oferty w 2013 roku została opracowana w Sharp’s European Centre of Excellence for Consumer Electronics Products w Barcelonie. Firma Sharp skoncentrowała się na zaspokojeniu specyficznych wymagań europejskich użytkowników, łącząc zaawansowaną technologię i przyjazne dla użytkownika rozwiązania. Nowa oferta firmy Sharp została doskonale dopasowana do oczekiwań klientów dotyczących łatwej obsługi i pełnego sterowania za pomocą urządzeń przenośnych, jak smartfony i tablety. Specjalna aplikacja (dostępna dla systemów iOS i Android) ułatwia sterowanie wszystkimi funkcjami telewizora, umożliwiając przy tym łatwy dostęp do portalu AQUOS Net i rozszerzając zakres usług, np. „wideo na żądanie” (VOD).

Jako pierwsza na rynku pojawi się seria telewizorów AQUOS LED LE8, oferująca znakomitą jakość obrazu dzięki opatentowanej przez firmę Sharp technologii Quattron i technologii aktywnego podświetlenia Active Motion 800 Hz. Ponadto opływowe kształty i smukła aluminiowa ramka nadają całej serii telewizorów nowy wyszukany wygląd. Modele serii LE8 będą dostępne z ekranami o przekątnych 60, 70 i 80 cali.

Kolejną atrakcją wiosny 2013 roku będą telewizory serii LE7 i LE6 z dużym wyborem przekątnych ekranu – od 39 do 90 cali. Telewizory te zostały wyposażone w panele, w których zastosowano zaawansowaną technologię UV²A firmy Sharp i technologię aktywnego podświetlenia Active Motion 200 Hz, zapewniające znakomitą jakość obrazu. Odznaczają się one lekkością i smukłymi kształtami. Telewizory te będą dostępne w kolorze srebrnym i czarnym. Kolejne trzy nowe modele (serii LE3/LE2/LE1) uzupełnią nowy asortyment telewizorów AQUOS LED.

Dodaj komentarz