LogowanieZarejestruj się
News

Nowe odtwarzacze Blu-ray Samsunga

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
BD 3D Samsung

Dwa najnowsze odtwarzacze Blu-ray Samsung zostały wyposażone w tryb szybkiego startu, dzięki któremu czas ich uruchomienia to zaledwie 0,5 sekundy. Nowe modele umożliwiają też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej. Nowe odtwarzacze zapewniają rozrywkę z bogatymi i wyrazistymi kolorami oraz ostrymi, realistycznymi obrazami. Wyświetlanie filmów zapisanych w rozdzielczości Full HD 1080p zapewnia dwa razy lepszą szczegółowość obrazu.

Samsung BD-F5500 zapewnia porywający obraz w jakości 3D Full HD. Dzięki niej oglądanie filmów w domowych warunkach staje się zupełnie nowym przeżyciem. Odtwarzacze Samsung BD-F5100 i BD-F5500 pozwalają na szybkie połączenie z Internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji – użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather (dostępnych w obu modelach) oraz Twitter i Flickr w modelu BD-F5500. Sugerowane ceny detaliczne: BD-F5100 – 299 PLN, BD-F5500 – 399 PLN.

Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej pendrive (USB 2.0). Jest to możliwe dzięki funkcji ConnectShare Movie. Model BD-F5500 został także wyposażony w technologię AllShare, dzięki której, po podłączeniu do domowego routera, bezprzewodowo można odtwarzać filmy, muzykę z telefonu komórkowego, notebooka lub tabletu.

Błyskawiczne uruchamianie
Nowe odtwarzacze Samsung Blu-ray zostały wyposażone w funkcję Quick Start Mode, dzięki której potrzebują jedynie 0,5 sekundy na przejście w stan pełnej funkcjonalności.

Odtwarzane formaty
Samsung BD-F5100 i BD-F5500 odtwarzają płyty w formacie: Blu-ray Video, DVD-Video, CD, Video-CD. Model BD-F5500 odtwarza także filmy na Blu-ray w formacie 3D. Obsługiwane formaty video i zdjęć to: MPEG2/4, DivX, DivX HD, AVCHD, MKV, WMV i JPEG (HD).

 

Dodaj komentarz