LogowanieZarejestruj się
News

Samsung Blu-ray 3D z technologią Wi-Fi Direct

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
bd-f7500

Wyświetlanie obrazu 3D w formacie Full HD, łączność Wi-Fi, dostęp do aplikacji w Smart Hub, konwersja z formatu CD Audio do MP3, możliwość dzielenia się treścią pomiędzy różnymi urządzeniami i dostęp do plików przechowywanych w chmurze dzięki AllShare sprawiają, że domowa rozrywka zyskała nową jakość.

Nowe odtwarzacze Blu-ray Samsung z dwurdzeniowym procesorem (BD-F6500/EN i BD-F7500/EN) zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Zostały wyposażone w technologię AllShare, która umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów, zdjęć, muzyki i innych plików z kompatybilnych urządzeń nie tylko w obrębie jednej sieci bezprzewodowej w domu, ale z każdego miejsca na świecie, w którym mamy połączenie z internetem. Funkcja umożliwia dostęp do plików przechowywanych w usługach Dropbox, SkyDrive czy SugarSync. Dzięki konwersji z CD Audio do MP3 użytkownik może przegrać ulubioną muzykę z płyt i odtwarzać ją na dowolnym urządzeniu.

Obraz w jakości Full HD 3D
Najnowsze odtwarzacze Blu-ray Samsung umożliwiają oglądanie filmów czy transmisji sportowych w jakości 3D Full HD.

Bezproblemowy dostęp do sieci dzięki wbudowanej karcie bezprzewodowej Wi-Fi
Bezprzewodowa karta sieciowa odtwarzaczy BD–F6500/EN i BD-F7500/EN z funkcją WiFi Direct pozwala na oglądanie filmów, programów telewizyjnych, czy też klipów on-line. Dzięki przeglądarce internetowej z obsługą Flash i HTML5 można przeglądać serwisy i najlepsze materiały sieciowe  bezpośrednio na dużym ekranie.

Samsung BD-F6500/EN i BD-F7500/EN odtwarzają płyty w formacie: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video DVD-Video, CD, CD-Video. Dodatkowo oba modele zostały wyposażone w funkcję Quick Start Mode, dzięki której po upływie zaledwie 0,5 sekundy przechodzą w stan pełnej funkcjonalności. Dzięki darmowej aplikacji urządzenia można obsługiwać też za pomocą Smartfona.

Odtwarzacz BD-F7500/EN skaluje obraz do rozdzielczości Ultra HD (4K) , jeste więc też doskonałym rozwiązaniem np. dla osób wykorzystujących projektory. Pełna specyfikacja dostępna tutaj.

Sugerowane ceny detaliczne:
BD-F6500/EN – 599 PLN
BD-F7500/EN – 1 099 PLN

Dodaj komentarz