LogowanieZarejestruj się
News

Topowe plazmy serii F8500 Samsunga debiutują na polskim rynku.

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
samsung_f8500

To jedne z najlepszych telewizorów, jakie będzie można kupić na rynku. Poza znakomitą serią 60 Panasonica, najlepszych ekranów plazmowych na rynku, to właśnie samsungowe F8500 pretendują do miana sprzętu wyświetlającego najdoskonalszy obraz. Szczególnie dobrze nowe plazmy Koreańczyków wypadają w świetle dziennym, w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach. To zasługa niezwykle jasnego (jak na PDP) panelu… bardzo wysoka jasność, wraz z wysokim kontrastem, mocno nasyconymi kolorami pozwala uzyskać znakomite rezultaty w ciągu dnia, w typowych, domowych warunkach. Nieco gorzej jest w nocy, sprzęt odstaje odnośnie reprodukcji czerni od najnowszych odbiorników Viera, ale nie są to jakieś dramatyczne różnice. Poniżej notatka prasowa przygotowana przez producenta.

W telewizorach plazmowych Samsung serii F8500 z rozmiarami ekranów 51 i 64 cali zastosowano nowy panel Super Contrast zwiększający jasność ekranu oraz technologię Real Black Pro zapewniającą dobrą głębię odcieni czerni. Zdaniem producenta gwarantującą najlepszy kontrast wśród telewizorów plazmowych dostępnych na rynku.

Ponadto, dzięki technologii Motion Judder Canceller zapobiegającej efektowi smużenia oraz częstotliwości odświeżania obrazu o wartości 600 Hz (Subfield Motion) ruch na ekranie jest wyrazisty a obraz płynny. Ponadto, procesor obrazu 3D HyperReal Engine zapewnia kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami 3D.

Odnowiony interfejs użytkownika Samsung Smart Hub zapewnia dostęp do funkcji rekomendującej najpopularniejsze filmy i programy telewizyjne. Ponadto użytkownik może korzystać z ulubionych aplikacji, zdjęć, filmów i muzyki. Może udostępniać zawartość swoim znajomym w serwisach Facebook i Twitter, a nawet prowadzić rozmowy wideo przez Skype`a. Natomiast Samsung AllShare pozwala stworzyć bezprzewodową sieć domową, tak aby domownicy mogli korzystać z zawartości pochodzącej z kompatybilnych urządzeń.

Plazmy Samsung serii F8500 zostały też wyposażone w specjalnego, dotykowego pilota. Wystarczy wywołać klawiaturę ekranową i poruszając palcem po dotykowym gładziku na pilocie palcem wybrać kanał. Telewizor od razu przekieruje użytkownika na właściwy program.

Funkcja podwójnego tunera TV umożliwia oglądanie innych kanałów na dwóch różnych urządzeniach pozwala na jednoczesne śledzenie ulubionych programów emitowanych jednocześnie. Dzięki niej użytkownik może emocjonować się zmaganiami sportowymi, w czasie gdy cała rodzina oglądać będzie ulubiony serial.

Ceny:

• Samsung PS51F8500SL – 9 999 zł
• Samsung PS64F8500SL – 14 499 zł

Dodaj komentarz