LogowanieZarejestruj się
News

Microlab H200 dla koneserów filmu

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
H200_all

Dla wszystkich entuzjastów dobrego brzmienia i klasycznego designu firma Microlab przygotowała doskonale wykończony system głośników 2+1, który zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z całą gamą urządzeń multimedialnych, takich jak odtwarzacze DVD/Blu-ray/CD/VCD czy komputery. Na zestaw składa się zewnętrzny subwoofer z potężnym 6,5 calowym głośnikiem oraz 2 kolumny wyposażone w 3,5 calowe głośniki tonów średnich oraz ¾ cala tonów wysokich.  W głośnikach wysokotonowych wykorzystano jedwabną kopułkę, która zwiększa czułość i efektywność oraz zmniejsza poziom zniekształceń, co w znaczący sposób poprawia jakość dźwięku.

Całość uzupełnia zewnętrzny, fluorescencyjny wyświetlacz VFD oraz bezprzewodowy pilot, który oprócz regulacji głośności, umożliwi zmianę natężenia tonów niskich lub wysokich.  Ekranowanie magnetycznie pozwala umieścić zestaw bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych lub monitorach komputerowych, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego.

Zarówno kolumny jak i subwoofer wykonane są z płyty MDF, która zapewnia znakomite właściwości akustyczne. Fortepianowy lakier bocznych paneli głośników sprawia, że system wygląda klasycznie i elegancko.

Głośniki 2.1 Microlab H200 kosztują około 700 zł i są objęte 2-letnią gwarancją producenta. Więcej informacji na temat głośników firmy Microlab  można znaleźć na stronie producenta www.microlab.com oraz na portalu społecznościowym www.facebook.com/MicrolabPoland.

Parametry techniczne:

System dźwięku: 2.1

Rodzaj głośników: dwudrożne
Łączna moc zestawu RMS: 110 W (2 x 30 W + 50 W)
Zakres częstotliwości: 30 – 20 000Hz
Czułość wejścia: 300 mV
Odstęp sygnału od szumu: > 92dB
Separacja kanałów: > 50dB
Głośnik niskotonowy (subwoofer): 6,5”
Głośnik wysokotonowy: 3,5” x 2 + ¾” x 2
Zasilanie: AC 220-240V, 50Hz

Wymiary:

Subwoofer: 288 x 265 x 300 mm
Satelity: 182 x 122 x 220 mm
Waga urządzenia: 13,5 kg

Informacje dodatkowe: wewnętrzny wzmacniacz, kolumny z tunelem basrefleksu, pilot zdalnego sterowania z regulacją tonów niskich oraz wysokich, zewnętrzny wyświetlacz z panelem sterującym, drewniana konstrukcja, głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką.

 

Dodaj komentarz