LogowanieZarejestruj się
News

Nowy firmware dla odtwarzaczy OPPO BDP-93EU oraz BDP-95EU

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
OPPO-BDP-93EU

Amerykański producent odtwarzaczy Blu-ray jest jedną z nielicznych firm dbających o ciągłe zwiększanie funkcjonalności oferowanych przez siebie produktów. Podczas gdy inni producenci wprowadzają na rynek nowe modele co pół roku, OPPO zwiększa funkcjonalność i polepsza jakość dostępnych na rynku urządzeń poprzez zmiany w ich oprogramowaniu. Dzięki temu użytkownik nie musi wymieniać co chwilę urządzenia na nowszy model wydając przy tym sporo pieniędzy, lecz wystarczy że zaktualizuje oprogramowanie by otrzymać nowe funkcje. I nie musi za to nic płacić dodatkowo. Producent dba o opłacalność inwestycji klienta.

14 lipca zostało udostępnione nowe oprogramowanie umożliwiające wszystkim posiadaczom modeli OPPO BDP-93EU oraz BDP-95EU miedzy innymi odtwarzanie kopii płyt Blu-ray w formacie ISO lub w formie struktury płyty z dysków twardych oraz pamięci zewnętrznych. Wraz z nowym oprogramowaniem producent zrobił ukłon w kierunku polskich klientów, zapewniając  m.in. kompatybilność odtwarzaczy OPPO  z napisami filmowymi TXT oraz SRT w języku polskim przydatnych podczas oglądania filmów z plików m2ts, mkv czy też AVI. Pojawiła się możliwość wyświetlania okładek albumów muzycznych,  zaimplementowanych w plikach FLAC (co ucieszy pewnie nie jednego entuzjastę muzyki, posiadającego bogate zasoby plików audio).  Dzięki zwiększeniu wydajności i stabilności pracy odtwarzaczy w trybie DLNA możliwe jest podłączenie kilku odtwarzaczy OPPO po sieci lokalnej LAN do dysku typu NAS i odtwarzanie multimediów na kilku odtwarzaczach jednocześnie. W ten sposób odtwarzacz Blu-ray może stać się częścią high-endowego systemu multiroom audio-video.

Oppo  BDP-93EU

Oppo  BDP-95EU

Warto wspomnieć również o częstym zwiększaniu kompatybilności odtwarzaczy OPPO Blu-ray z najnowszymi wydaniami filmów na krążkach BD – bez wątpienia świadczy to o bardzo poważnym traktowaniu swoich klientów, co w skali światowej stanowi ewenement. Śledząc od początku roku wszystkie aktualizacje oraz nowe możliwości wprowadzane wraz z nowym oprogramowaniem, można dojść do wniosku, że odtwarzacze OPPO cały czas dążą do ideału, nawet już po ich zakupie. A ich potencjał wydaje się być nieograniczony.

Aktualizacja oprogramowania wraz z instrukcją aktualizacji znajduje się na stronie: http://www.oppo-bluray.pl/.

Dodaj komentarz