LogowanieZarejestruj się
News

Premiera kolumn Pylon Audio Diamond 25

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
860x320_pylon_facebook (1)

Nowa seria Diamond właśnie ma swoją rynkową premierę, a w topowej linii Pylonów poza 28 do sklepów trafiają nowiutkie, podłogowe 25 – mniejsza wersja, dopasowana do pomieszczeń 20~30 metrowych. Premierowy pokaz kolumn Diamond 25 odbędzie się w dniu 19 września b.r. Jak wspomniałem, jest to mniejsza konstrukcja zestawu Diamond 28 opartego podobnie jak większe kolumny na głośnikach norweskiego Seasa oraz duńskiego Scan-Speaka. W trakcie pokazu, będzie można porozmawiać z twórcami zestawu, przedstawicielami producenta, a dodatkowo będzie szansa na wylosowania prezentowanych kolumn Diamond 25 o numerach seryjnych 001 i 002Pokaz będzie miał miejsce w salonie Audiostrefa, inicjatorze oraz współorganizatorze tego wydarzenia, w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 122, w godz. 10.00-14.00. Na pewno tego dnia, będzie można posłuchać dobrej muzyki, sprawdzić jak tytułowy zestaw się prezentuje, a jeżeli przy okazji uśmiechnie się do nas szczęście i uda się wylosować jeden z kompletów to ten dzień, zapewne zapisze się nad wyraz pozytywnie w naszej pamięci. Myślę, że nie będzie problemu z odtworzeniem nagrań przyniesionych przez gości – jak ktoś chce wypróbować nowy zestaw w swoim ulubionym repertuarze, będzie miał okazję to zrobić podczas premiery zestawu.

Niestety moje obowiązki uniemożliwią mi pojawienie się na imprezie, tak czy inaczej zaktualizuję niniejszy wpis o informacje zaraz po imprezie – zobaczymy kto będzie tym szczęściarzem, poza tym poznamy bliższe szczegóły dotyczące dostępności, ceny oraz niektórych parametrów nowych głośników (wymiary skrzynek). Na liście do przetestowania mamy w sumie trzy konstrukcje, dwa topowe zestawy Diamond oraz 31 Sapphire. Trzeba będzie wykroić czas na dokładne przyjrzenie się tym konstrukcjom, bo też nie mówimy tutaj o tanich, budżetowych kolumnach, a takich wysokiej klasy, droższych, sporo droższych w porównaniu z dotychczas przetestowanymi na łamach HDO. Dobrym punktem odniesienia będą w tym wypadku fantastyczne 40-ki ATC (SCM 40), topowy model Brytyjczyków do którego mamy dostęp. Bardzo jestem ciekaw tego porównania…

Jak jesteście z okolic Poznania, czy z samego Poznania, względnie macie możliwość dotrzeć do wspomnianej lokalizacji 19 września… warto, nie przegapcie okazji na muzyczną ucztę, a może przy okazji powiedzie się w losowaniu – kto wie? Trzymam kciuki za Czytelników :)

 

Przeskalowane w dół 28… nowe Diamond 25. Topowy model z diamentowej linii Pylon Audio

Dodaj komentarz