LogowanieZarejestruj się
News

Bowers & Wilkins C5 – douszne słuchawki klasy premium

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
sluchawaki_01

Firma Bowers & Wilkins z dumą prezentuje nowe, douszne słuchawki C5, które tworzą znakomitą opcję wspaniałej czystości i wierności odtwarzania, a także wspaniałego wzornictwa i najlepszych materiałów, dla wymagających użytkowników iPodów, iPhonów oraz innych przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, którzy oczekują od słuchawek dousznych absolutnie najwyższej jakości muzycznej reprodukcji. Najwyższa w swej klasie jakość dźwięku, jest atrybutem, kojarzonym z produktami Bowers & Wilkins od bardzo długiego czasu. Zarówno w przypadku głośników referencyjnej serii 800, jak też sławnego Zeppelina Air, czy cieszących się dużym uznaniem, przenośnych słuchawek hi-fi P5, produkty Bowers & Wilkins zawsze wyraźnie wyróżniały się w swoich kategoriach pod względem jakościowym i wzorniczym. Model C5 przenosi tę jakość do nowej kategorii – słuchawek dousznych.

Tak, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich produktów Bowers & Wilkins, model C5 jest połączeniem tradycyjnych założeń akustycznych firmy z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, opracowanymi przez B&W. Wśród nich, jednym z kluczowych rozwiązań jest system Micro Porous Filter, który działa jak dyfuzor, zapewniając C5 niezwykle czysty i naturalny dźwięk, przy jednoczesnym znacznym poszerzeniu jego przestrzenności w porównaniu z innymi dousznymi słuchawkami dostępnymi na rynku. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest także ograniczenie przenikania zewnętrznego hałasu, co w połączeniu z właściwościami akustycznej izolacji oraz szczelnym dopasowaniem do ucha słuchacza, pozwala zanurzyć się w niezakłóconym, wspaniałym dźwięku najwyższej jakości.

W przypadku słuchawek dousznych, niemal tak samo istotnymi jak najwyższa jakość dźwięku są komfort użytkowania oraz jakość dopasowania do ucha. Model C5 realizuje te założenia dzięki opracowanej przez Bowers & Wilkins konstrukcji Secure Loop, która jest fantastyczną innowacją, wykorzystującą miękką pętlę, która z szybko i wygodnie mocuje słuchawkę w małżowinie ucha. Rozwiązanie to zapewnia utrzymywanie słuchawek precyzyjnie na swoim miejscu, dzięki czemu jakość odtwarzania jest jeszcze wyższa, zaś słuchawki znakomicie sprawdzają się podczas aktywności ruchowych. System Secure Loop nie wymaga żadnej regulacji, więc z łatwością dopasowuje się do każdego ucha.

Dodatkiem do komfortu oferowanego przez C5 jest system Tungsten Balanced, sprawiający, że wysokiej masy materiał, z którego wykonane są wkładki słuchawkowe, usytuowany jest bliżej uszu słuchacza, zapewniając lepsze uszczelnienie, wyższą jakość reprodukcji oraz skuteczniejszą izolację od zewnętrznego hałasu. C5 wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dla zapewnienia wzornictwa i wykończenia odpowiedniego dla klasy premium. Słuchawki C5 zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z urządzeniami Apple, dlatego też są wyposażone w oznaczenie „Made for iPod”, „iPhone”, „iPad”, oraz sterowanie oraz mikrofon na kablu. Będą one także współpracować ze znakomitą większością urządzeń, wyposażonych w standardowe gniazdo słuchawkowe.

Model C5 powinien pojawić się na rynku w ciągu kilku tygodni.

Dodaj komentarz