LogowanieZarejestruj się
News

Philips Fidelio L1 – słuchawki dla wymagających

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
image001

Po przedstawieniu nagradzanych komponentowych zestawów Hi-Fi, zestawów kina domowego i głośników ze stacją dokującą, dążenie Philipsa do dostarczania dźwięku o jakości, której pragnie artysta, wchodzi na wyższy poziom dzięki wprowadzeniu produktów należących do najwyższej kategorii słuchawek. Wyjątkowe nowe słuchawki Philips Fidelio L1 pozwalają usłyszeć każdy szczegół i nutę oryginalnej kompozycji, a ich wzornictwo i komfort użytkowania są najwyższej klasy.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy głośników, luksusowych komponentów i aluminiowej obudowy, nowe słuchawki Fidelio L1 zapewniają wierność dźwięku,zarówno w domu, jak i poza nim – dzięki temu możesz wychwycić wszystkie niuanse swoich ulubionych utworów. Słuchawki zaprojektowane z niezwykłą starannością i precyzją, charakteryzujące się pięknym wzornictwem i wykończeniem, zostały stworzone z myślą o komforcie użytkownika i dopracowane przez najlepszych specjalistów z zespołu Philips Golden Ears pod kątem doskonałej precyzji i naturalnego zrównoważenia dźwięku.

Usłyszysz najczystsze dźwięki za sprawą wysokiej klasy 40 mm wentylowanych głośników neodymowych,które mają dostarczać podbite, ale w sposób kontrolowany, niskie tony oraz naturalny środek pasma, dzięki czemu pełne spektrum dźwięku w każdej piosence przekazywane jest z najwyższą precyzją. Ponadto eksperci starannie zaprojektowali aluminiowe elementy nauszne w celu zminimalizowania rezonansu i wibracji .

Ciesz się najgłębszym basem dzięki półotwartej konstrukcji słuchawek. Starannie utkany, dźwiękoszczelny materiał wbudowany w stalową maskownicę izoluje szumy płynące z otoczenia. Natomiast pochylone gniazdo głośnika dopasowano do naturalnego kąta nachylenia ucha, aby zredukować odbicia dźwięku i uzyskać taką jego dokładność, by można było wyraźnie usłyszeć każdy instrument ikażdą nutę nawet w najbardziej skomplikowanych kompozycjach muzycznych.

Poza niezwykłymi doznaniami słuchowymi nowe słuchawki oferują także prawdziwy komfort i trwałość. Wyściełane elastyczną piankągwarantującąnajwyższy i trwały komfort użytkowania, apałąk na głowę pokryty wytrzymałą,cienką skórą zapewnia niezmienną sprężystość. Ponadto w pełni regulowany pałąk i elementy nauszne można idealnie dopasować, co umożliwia nieprzerwane doznania muzyczne i zachowanie wrażenia jej przestrzenności. 

W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się:

  • zintegrowany pilot i mikrofon do urządzenia iPhone/iPod/iPad
  • 3,5mm przewód audio (1,3+1,2m)
  • adapter 3,5-6,3mm do urządzeń Hi-Fi
  • woreczekdo przechowywania słuchawek, aby zachować je w idealnym stanie

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 1299 PLN

Produkt dostępny w sprzedaży od kwietnia br.w wybranych sklepach

Dodaj komentarz