LogowanieZarejestruj się
News

HiFiMAN HE-500 i HE-300 – ponoć najlepsze słuchawki świata

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
hifiman-he-300-1

HiFiMAN, audiofilskie przedsiębiorstwo, które produkuje podobno najlepsze na świecie słuchawki hi-fi oraz odtwarzacze przenośne wprowadza na europejski rynek nowe produkty:  HiFiMAN HE-300 – pierwsze w historii firmy klasyczne słuchawki dynamiczne oraz  HiFiMAN HE-500jedyne w swoim rodzaju, magnetostatyczne słuchawki, okrzyknięte w USA jednymi z najlepszych słuchawek na świecie. Słowami „world-class headphone” wpływowy w USA magazyn AVGuide podsumował recenzję modelu HE-500. Na końcową ocenę złożyło się nie tylko niesamowite brzmienie, ale także zdolność do współpracy z dużo szerszą gamą źródeł niż dotychczas. HE-500 to pierwszy model HiFiMANa, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy. Jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego.

Jakość dźwięku HE-500 to efekt piekielnej mieszanki, która łączy w sobie szerokie pasmo przenoszenia, potężną dynamikę i rozdzielczość dźwięku – wszystko to w natężeniu niedostępnym dla klasycznych słuchawek dynamicznych. Znakiem rozpoznawczym brzmienia nowych HE-500 pozostaje potęga brzmienia niespotykana w żadnych innych słuchawkach na rynku. Wielkość, siła odwzorowanych instrumentów i wokali, rozmach akustyki zbliża słuchawki HiFiMANa do kolumn stereo zostawiając daleko w tyle jakąkolwiek konkurencję. Z kolei rozdzielczość dźwięku, prezentacja basu i balans tonalny pozwalają na skuteczne konkurowanie HE-500 z klasycznymi hi-endowymi zestawami stereo za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Cena: 3.799 PLN

 

HiFiMAN HE-300 – mocny debiut.

  HE-300 to pierwsze w historii HiFiMANa słuchawki dynamiczne. Model ten jest rezultatem poszukiwań audiofilskich słuchawek zdolnych do współpracy z dowolnym źródłem przenośnym. Efekt to najlżejsze (270 gram), najskuteczniejsze i najtańsze słuchawki nauszne HiFiMANa jakie kiedykolwiek powstały.

Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu w budowaniu drogich audiofilskich modeli inżynierowie HiFiMANa wypracowali dźwięk, który w wielu aspektach przypomina wzorcowe brzmienie znane z wyższych modeli ortodynamicznych. Usatysfakcjonowani będą miłośnicy charakterystycznego basu oraz bogatej, dominującej średnicy, czyli rozwiązań znanych z wyższych modeli HiFiMANa. Producent zadbał o podobne wrażenia także w modelu HE-300.

Muzykalność HE-300 zawdzięcza lekko ocieplonej i słodkiej barwie, która nie wyklucza ogólnej równowagi tonalnej. Dzięki temu HE-300 sprawdzą się z różnorodnym repertuarem i dostarczą potężnej dawki przyjemności ze słuchania każdego gatunku muzycznego. Cena: 1195 PLN

Dodaj komentarz