LogowanieZarejestruj się
News

Aktualizacja do Android 4.0 już dostępna dla tabletów Manta

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Mnata Power Tab Mid 06-1

Niedawna premiera Androida 4.0 Ice Cream Sandwich – to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej ostatnich miesięcy. Najnowsze dzieło Google redefiniuje możliwości autorskiego systemu operacyjnego. System został przystosowany do tabletów, dzięki czemu te urządzenia zyskają jeszcze więcej możliwości, a ich użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Już teraz posiadacze najpopularniejszych tabletów Manta Multimedia: MID05 i MID06 mogą bezpłatnie pobrać najnowszą aktualizację systemu do wersji 4.0.

Po zmianie systemu, tablety zyskają szereg nowych funkcji, takich jak modyfikowalne gesty, nowy interfejs,  foldery ekranu głównego, odnowione czcionki, zmienione animacje, wirtualne przyciski nawigacyjne, odświeżoną klawiaturę, system powiadomień i wiele innych. Dokładny opis procesu aktualizacji można znaleźć pod tym adresem. Aktualizacja jest całkowicie bezpłatna i każdy użytkownik tabletu może ją przeprowadzić we własnym zakresie, przy użyciu domowego komputera.

MID05 i MID06 to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych tabletów sprzedawanych przez firmę Manta Multimedia. Charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi – wbudowany procesor 1.2 GHZ, 512MB pamięci RAM oraz 4GB wbudowanej pamięci flash, sprawiają, że są to idealne urządzenia zarówno do pracy jak i multimedialnej rozrywki – czy to w postaci gier czy oglądania filmów. Liczni recenzenci w swoich testach wskazują, że MID05 i MID06 charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu praktycznie każdy może dziś stać się posiadaczem wydajnego urządzenia doskonałego do pracy i rozrywki.

Dodaj komentarz