LogowanieZarejestruj się
News

LG dodaje odtwarzacz blu-ray do swoich telewizorów

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
lg_logo

LG zadbało, aby czas nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej został wypełniony niezwykłymi emocjami piłkarskimi w trzecim wymiarze. Entuzjaści trójwymiarowej rozrywki nie muszą już wydawać fortuny na sprzęt. Wystarczy, że od 4 maja do 17 czerwca 2012 r. kupią telewizor z nowej linii LG Cinema 3D, a odtwarzacz Blu-Ray 3D™ BD660 otrzymają za darmo. Dodatkowo będą mogli się również cieszyć 90 dniowym dostępem do serwisów IPLA START oraz IPLA SPORT. 

Telewizory z nowej linii Cinema 3D dzięki znacznej redukcji grubości obudowy i pomniejszonej szerokości ramki, zapewniają użytkownikom najwyższą jakość odbioru obrazu. Urządzenia wyposażone zostały m.in. w funkcje Sound Zooming i 3D Depth Control, dzięki którym widz w zależności od indywidualnych preferencji, może regulować głębię i zakres efektów trójwymiarowych, uzyskując niezwykle realistyczny efekt. Ponadto telewizory LG posiadają wbudowany konwerter, który w czasie rzeczywistym przekształca obraz 2D w 3D, z zachowaniem głębi i wysokiej jakości. Aby w pełni cieszyć się zaawansowanymi możliwościami telewizora warto zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości odtwarzacz Blu-ray. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi w modelu Blu-ray 3D™ BD660 użytkownik ma bezpośredni i łatwy dostęp do treści 3D w najwyższej jakości. I to wszystko w prezencie od LG przy zakupie telewizora o przekątnej 47 lub 55 cali z nowej linii LG Cinema 3D. W promocji biorą udział modele 55/47LM960V, 55/47LM860V, 55/47LM765S, 55/47LM760S, 55/47LM670S, 55/47LM660S.

 Od 4 maja każda osoba kupująca jeden z modeli telewizorów z najnowszej linii LG Cinema 3D, po wypełnieniu krótkiego formularza i przesłaniu dowodu zakupu na www.dorzucamybluray.pl otrzyma od firmy LG Electronics niezwykły prezent – odtwarzacz Blu-ray 3D™ BD660. Ponadto ci, którzy dokonają zakupu telewizora z dostępem do platformy Smart TV zostaną obdarowani kuponem zawierającym darmowe kody aktywacyjne do serwisów IPLA START oraz IPLA SPORT. Dzięki temu, prawdziwi fani piłki nożnej będą mogli cieszyć się transmisjami emocjonujących meczów w jakości HD.

 

Dodaj komentarz