LogowanieZarejestruj się
News

SoundMAGIC EH11M – słuchawki na kolorowo

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
EH11M-ORANGE

SoundMAGIC – producent słuchawek audio poszerzył swoje portfolio słuchawek o nowe modele dla sportowców – słuchawki z pilotem i mikrofonem. Na tynek trafiły słuchawki douszne EH10 oraz słuchawki dokanalowe EH11. Na kablu umieszczono pilota sterowania z mikrofonem do obsługi Smartphonów. Za pomocą pilota można nie tylko odbierać i kończyć rozmowy, ale również sterować muzyką. Słuchawki są w 100% kompatybilne z produktami marki Apple, ale można je wykorzystywać również ze smartfonami innych producentów np: HTC, Samsung, Nokia, Blackberry, LG, Huawei itp. W tym przypadku musimy się jednak liczyć z tym, że pilot nie będzie w pełni współpracował z naszym telefonem ze względu na różne łączenia pinów stosowane przez różnych producentów. Warto wtedy zaopatrzyć się w przejściówkę FiiO LU1, która z reguły niweluje sporą część problemów, a przynajmniej usuwa te główne.

Model EH11M tak jak jego bracia EH11 oraz EH10 posiada wyjątkowe mechanizmy regulacji pałąka, aby dopasować słuchawki do każdego ucha. Dzięki temu podczas uprawiania nawet ekstremalnych sportów nie ma wrażenia jakoby słuchawka miała tendencje do poruszania się czy zsuwania. EH11M trzyma się bezpiecznie dając jednocześnie poczucie dużego komfortu. Nawet podczas upadku, słuchawka pozostaje ciągle na swoim miejscu.

EH11M to model dokanałowy, który świetnie izoluje od otoczenia, ale bez problemu możemy ustawić głośność na takim poziomie, aby mieć kontrole nad tym co dzieje się wokół. Mimo tego, że podczas uprawiania sportu zmęczenie często daje się we znaki to producent zadbał o to, aby jakość dźwięku była na wysokim poziomie, dlatego słuchawki SoundMAGIC chętnie wybierają nie tylko osoby uprawiające sport. Cena modelu SoundMAGIC EH11M to 249 zł.

NAJWAŻNIEJESZE CECHY:
- Unikalna konstrukcja zapobiegająca poruszaniu się słuchawek
- Wygodne w użytkowaniu
- Bardzo dobry dźwięk
- Solidna metalowa obudowa odporna na codzienne użytkowanie .
- Dobra izolacja dźwięków otoczenia.

SPECYFIKACJA:
Przetwornik: Dynamiczny 13,5mm neodymowy magnes
Zakres częstotliwości: 15Hz~22KHz
Impedancja: 1 6 – 10% Ohm
Skuteczność : 107 – 2 dB przy 1KHz/mW
Długość kabla : 1,2 m
Wtyk: 3,5 mm złocony wtyk kątowy
Waga: 19 g

MIKROFON:
Częstotliwość: 20Hz – 16kHz
Czułość: -43 – 3dB przy 1kHz

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
- Silikonowe tipsy w 3 rozmiarach S, M, L
- Silikonowe tipsy w 3 rozmiarach S,M,L z większym otworem
- Klips do kabla
- Miękki pokrowiec
- Kabel do komputera do prowadzenia rozmów Skype

DOSTĘPNE KOLORY:
- Pomarańczowy
- Zielony
- Niebieski

Dodaj komentarz