LogowanieZarejestruj się
News

Kino domowe Philipsa w pełni „osieciowane”

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
philips-hub

Najnowszy zestaw kina domowego marki Philips to jedna z ciekawszych propozycji tego typu na rynku. Wyposażony w „obowiązkowy” już odtwarzacz Blu-ray 3D, system głośnikowy z dwoma wąskimi zestawami przednimi, subwooferem aktywnym oraz w opcję bezprzewodowych głośników tylnych, nie jest drogi, a wygląda znacznie lepiej, niż myślisz. Potrafi też grać za sprawą zastosowanych w głośnikach niskotonowych podwójnych cewek, poprawiających dynamikę basów, a także dzięki dekoderom Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio Essential.

Wbudowany ekran dotykowy pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania. Tylne głośniki bezprzewodowe umożliwiają pełną dowolność ich rozmieszczenia. Technologia zerowych zakłóceń pozwala na uzyskanie pełnego dźwięku przestrzennego, bez konieczności prowadzenia niezbyt estetycznych kabli.

System HTS5593/12 Sound Hub wzbogacono o – znaną z telewizorów Philipsa – platformę Smart TV z dostępem do serwisów i multimediów internetowych na telewizorze. Funkcja „Stay in Control” pozwala na zmianę kanału lub wprowadzenie tekstu za pomocą smartfona lub tabletu. Dzięki funkcji „SimplyShare” można strumieniować zdjęcia, muzykę i filmy z komputera, telefonu i tabletu. Cena: 2149 złotych.

 

Dodaj komentarz