LogowanieZarejestruj się
News

Zestaw stereo Denon PMA-2020AE i DCD-2020AE

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
denon_pma2020_dcd2020ae

Denon przedstawia nowy duet stereo – wzmacniacz mocy PMA-2020 i odtwarzacz CD DCD-2020AE. We wzmacniaczu Denon PMA-2020AE zmieniono układ Advanced UHC-MOS Single Push-Pull Circuit i podwójne transformatory z technologią redukującą szum. Układ UHC – Ultra High Current – jest w stanie dostarczyć prąd aż 210A w szczycie, aby zasilić mocą dowolny głośnik. Konstrukcja Precision Direct Mechanical Ground Construction całkowicie niweluje wibracje i minimalizuje niepożądane wpływy na sygnał wyjściowy.

Transformator mocy, główne źródło wibracji, został zamocowany elastycznie z wykorzystaniem wielu materiałów odpornych na wibracje. Urządzenie zostało również wyposażone w oddzielne zasilacze do układów analogowych i cyfrowych. Konstrukcja obudowy w postaci sześciu niezależnych bloków i duży potencjometr regulacji poziomu głośności dodatkowo tłumią zewnętrzne zakłócenia i niepożądane interferencje pomiędzy częściami. Wysokiej jakości przedwzmacniacz gramofonowy (MM/MC) sprawia, że Denon PMA-2020AE jest również świetnym wyborem także dla miłośników płyt winylowych.

Odtwarzacz Denon DCD-2020AE został wyposażony w zaawansowany procesor AL32, 32-bitowy/192 kHz przetwornik C/A i nowy zegar główny DAC z oscylatorem o niskim szumie fazowym, a także wejście USB-B. Zaprojektowany na nowo mechanizm Advanced S.V.H. z nisko osadzonym środkiem ciężkości i tłoczona z aluminium kieszeń o antywibracyjnej konstrukcji - te elementy dbają o optymalny poziom odtwarzania dysków. Denon DCD-2020AE oferuje również uznane przetwarzanie Advanced AL32 Processing, jak również wysokiej jakości 32-bitowe/192 kHz konwertery C/A gwarantujące najwyższy poziom szczegółowości przy każdym ustawieniu głośności. Układ DAC Master Clock tłumi zniekształcenia jitter osiągając czyste brzmienie.

Do odtwarzanych formatów płyt CD, Super Audio CD i CD-R/RW, DCD-2020AE ma frontowe gniazdo USB do podłączenia iPoda/iPhona lub pamięci USB i odtwarza cyfrowo pliki muzyczne z tych urządzeń.

Wspierane formaty to oprócz MP3, AAC, WMA również nieskompresowane WAV. Denon zadbał również o to, aby urządzenie mogło obsługiwać nowe media HD Audio zapisane na komputerze PC lub MAC i wyposażył odtwarzacz w złącze USB-B. Dzięki temu możliwe jest odbieranie muzyki w jakości 192kHz/24 bit.

Tryb asynchroniczny zapewnia, że zniekształcenia jitter występują na minimalnym poziomie dla najlepszej jakości dźwięku. Zewnętrzne wejścia coaxial / optyczne dopełniają całości listy. Wszystkie podawane sygnały są przetwarzane przez wysokiej jakości konwerter i stopień wyjściowy DCD-2020AE.

Eko Denon

Ponieważ Denon jest zwolennikiem redukowania niepotrzebnego zużycia energii, jego nowe produkty pobierają jej jeszcze mniej w trybie Stand-by. Co więcej, teraz zostały wyposażone w funkcję automatycznego wyłączenia dla dalszej oszczędności energii, czego znakiem jest nowe ecologo Denona.

Denon PMA-2020AE i Denon DCD-2020AE będą dostępne w wykończeniu premium silver począwszy od października.

Dodaj komentarz