LogowanieZarejestruj się
News

Filmy ze Strefy VOD teraz także na Samsung Smart TV

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
strefa-samsung

„Sponsoring”, „W ciemności”, „O północy w Paryżu” i inne doskonałe filmy ze Strefy VOD są już dostępne także na telewizorach Samsung Smart TV. W ofercie Strefy VOD użytkownicy znajdą co miesiąc najnowsze premiery, filmy w jakości HD, a także obszerne informacje o filmach, zwiastuny i galerie, możliwość oceny filmów i zapamiętywania ulubionych tytułów.  Dotychczas ze Strefy VOD mogli korzystać tylko użytkownicy komputerów. Obecnie bogata oferta filmowa będzie także dostępna dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV oraz kin domowych i odtwarzaczy Blu-Ray z interfejsem Smart Hub.

Katalog Strefy VOD to najnowsze premiery, doskonałe filmy w jakości HD, a także wiele tytułów filmowych, których nie ma nigdzie indziej. Obszerne informacje o filmach, zwiastuny i galerie, możliwość oceny filmów i zapamiętywania ulubionych tytułów. Dzięki aplikacji widzowie będą mogli obejrzeć na telewizorach takie pozycje jak: Sponsoring, W ciemności, Baby są jakieś inne, O północy w Paryżu i wiele innych. Każdego miesiąca w Strefie VOD pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, powiększany też będzie katalog starszych tytułów filmowych. Wszystkie filmy dostępne są na żądanie, wystarczy, że użytkownik pobierze aplikację i zarejestruje konto. Płatność za filmy pobierana jest SMS-em. W ten sposób zbiera się też punkty, którymi płaci za film lub pakiet tytułów. Punkty można również doładowywać przelewem bankowym lub kartą kredytową przez stronę www.strefavod.pl i wykorzystać w aplikacji.

Ceny filmów kształtują się na poziomie od 6,5zł do 10 zł przy zakupie pojedynczych tytułów. Użytkownicy mają również możliwość kupienia pakietu punktów (240 i 550 pkt.) w cenie od 15 do 24,90 zł lub miesięcznego abonamentu za 29,90 zł, który pozwala na obejrzenie dowolnej ilości filmów. Premierze towarzyszy promocja – pierwsze 50 000 osób zarejestrowane w aplikacji Strefa VOD otrzyma unikatowe kody umożliwiające obejrzenie 2 filmów za darmo. Promocja trwa do wyczerpania kodów.

Nowa aplikacja poszerza do ponad 40 tysięcy ofertę filmów dostępnych za pośrednictwem telewizorów Samsung Smart TV, kin domowych i odtwarzaczy Blu-Ray z interfejsem Smart Hub. Można wybierać wśród tytułów dostępnych za darmo w modelu film za reklamę lub, tak jak w aplikacji Strefa VOD za pośrednictwem mikroopłat oraz usługi e-portmonetki. Biblioteka filmów dostępnych na platformie Samsung Smart TV ciągle rośnie, a wśród atrakcyjnych materiałów video znajdziemy także wiele odcinków popularnych seriali czy programów rozrywkowych.

Aplikacja Strefa VOD dostępna jest na telewizorach, w kinach domowych i odtwarzaczach Blu-Ray z serii D i E.

Dodaj komentarz