LogowanieZarejestruj się
News

Logitech Harmony Touch – cena wali z nóg

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Logitech_HarmonyTouch_2

Logitech prezentuje pilota uniwersalnego nowej generacji z wielokrotnie nagradzanej linii Hormony – Logitech® Harmony Touch. To zaawansowane urządzenie, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, umożliwia kontrolę nad 15 urządzeniami jednocześnie.  Pilot został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli sprawnie zarządzać systemem domowej rozrywki. Urządzenie pozwala dodawać, usuwać i zmieniać kolejność
nawet 50 ulubionych konfiguracji na 2,4-calowym, kolorowym ekranie dotykowym.

Po prostej instalacji online, można uzyskać dostęp do wszystkich konfiguracji bez konieczności zapamiętywania ich numerów i przewijania długich instrukcji obsługi. Dzięki personalizacji ikon, można szybko i łatwo znaleźć wszystkie ulubione formy domowej rozrywki – od filmów przez gry do muzyki – i to jedynie  za pomocą jednego dotknięcia.

Logitech Harmony Touch to następny etap ewolucji pilotów uniwersalnych – mówi Joerg Tewes, vice president Digital Home Business Group w firmie Logitech – Obecnie wyjątkowo cenimy sobie wygodę i łatwość obsługi, a jednocześnie pragniemy wyposażyć nasz salon w system domowej rozrywki, który naprawdę robi wrażenie. Dlatego też zaprojektowaliśmy pilota, który sprosta potrzebom użytkowników i da im poczucie kontroli, jakiej nie mieli nigdy wcześniej – dodaje.

Pilot wyróżnia się eleganckim i minimalistycznym designem, dzięki czemu będzie pasował do wystroju każdego salonu. Dodatkowo ergonomiczny kształt i ulepszony układ przycisków sprawiają,  że urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze. Niskoprofilowane, podświetlane klawisze pozwalają kontrolować systemem domowej rozrywki nawet w ciemnościach.

Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225,000 urządzeniami domowej rozrywki ponad 5,000 marek. Dodatkowo może kontrolować aż 15 sprzętów jednocześnie. Wygodna stacja ładująca utrzymuje pilota w ciągłej gotowości do pracy i, co najważniejsze, w zasięgu ręki.

Pilot Logitech Harmony Touch jest dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 759 PLN.

Dodaj komentarz