LogowanieZarejestruj się
News

LG TONE+ …znakomita jakość rozmów

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
lg-hbs-730

Firma LG Electronics wprowadza na rynek nowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth – LG TONE+™. Model HBS-730, wyposażony w nowe funkcje, jest ulepszonym następcą modelu LG TONE (HBS-700), który był bestsellerem  w popularnych sklepach internetowych, takich jak Amazon.com. LG TONE+™ nie tylko zapewnia głębszy i bardziej czysty dźwięk, lecz także obsługuje połączenia VoLTE (Voice over LTE), co pozwala prowadzić rozmowy z jakością HD pomiędzy posiadaczami urządzeń z tą technologią.

„Firma LG jako pierwsza na świecie zademonstrowała technologię VoLTE i wprowadziła na rynek wyposażony w nią smartfon” — powiedział Paul Bae, wiceprezes centrum marketingu firmy LG Electronics Mobile Communications. „Dzisiaj jesteśmy nadal w czołówce prac nad komercjalizacją VoLTE w związku z globalnym upowszechnieniem LTE. Aby zapewnić klientom znakomitą jakość połączeń w sieciach 4G, LG będzie stale podnosić poprzeczkę w odniesieniu do wszystkich swoich produktów mobilnych, w tym akcesoriów obsługujących technologie LTE i VoLTE”.

Dzięki wprowadzonym innowacjom model LG TONE+™ oferuje lepszą jakość dźwięku w porównaniu do swego poprzednika. Rozszerzony rejestr basowy efektywnie powiększa dostępną skalę dźwięku, co daje wyraźnie lepszą jakość odsłuchu, która zadowoli najbardziej wymagającego użytkownika. Model LG TONE+ jest także wyposażony w profesjonalny kodek dźwięku aptX®, który jest używany przez wysokiej klasy studia muzyczne, nadawców i producentów na całym świecie, ponieważ zapewnia jakość dźwięku CD dzięki automatycznemu przydzielaniu danych audio o dużej pojemności do dostępnego pasma w trakcie transmisji.

Dodatkową zaletą z punktu widzenia użytkownika jest zestaw przydatnych funkcji. Inteligentna funkcja Bluetooth Multi-connection umożliwia natychmiastowe połączenie modelu LG Tone+™ z dwoma smartfonami lub z jednym smartfonem i innym urządzeniem multimedialnym. Funkcja Audible Pairing Assistance (dźwiękowa pomoc w nawiązywaniu połączeń) sygnalizuje status połączenia z innym urządzeniem, a Vibrating Call Alert powiadamia użytkownika sygnałem wibracji o połączeniach przychodzących. Na wygodę użytkowania wpływają również dwie inne funkcje — Audible Battery Status Alert (ostrzeżenie dźwiękowe o wyczerpywaniu się akumulatora) oraz Mic Mute (wyłączenie mikrofonu). I wreszcie BT Reader, jedna z aplikacji na Androida opracowanych przez LG, monitoruje przychodzące wiadomości SMS  i odczytuje je głosowo przez słuchawki, dzięki czemu użytkownik jest na bieżąco informowany o kolejnych wiadomościach, bez konieczności wyjmowania smartfonu z kieszeni.

Czasy rozmowy i gotowości zestawu LG TONE+™ zostały wydłużone odpowiednio do 15 i 500 godzin. Jego elegancka konstrukcja i możliwość noszenia na szyi gwarantują użytkownikowi niezwykły komfort. Zestawy LG TONE+™ będą dostępne w Korei, Stanach Zjednoczonych i Chinach pod koniec tego miesiąca, w kolorach niebiesko-czarnym i biało-perłowym.

Dodaj komentarz