LogowanieZarejestruj się
News

LG ma gest: kupujesz duży ekran HDTV (55″)? Topowy smartfon gratis

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
LG 55 Cinema Display

Fajnie to nazwali – dodatkowe 5″ przy zakupie 55 cali. Drugi ekran gratis. Ma to sens, bo dzięki DLNA będzie można zrobić sobie mirror z telewizora na smartfonie. Co prawda, tańsze modele to znacznie mniej atrakcyjny Swift L5, ale Vu to naprawdę topowa konstrukcja (właściwie nie smartfon tylko tabletofon). Cyt.: „Firma LG Electronics (LG) przygotowała specjalną, jesienną niespodziankę, która może umilić długie wieczory nie tylko miłośnikom kina, ale także wszystkim, którzy lubią pozostawać w stałym kontakcie z przyjaciółmi. Od 29 października do 24 grudnia 2012 zakup jednego z pięciu modeli telewizorów, będzie premiowany specjalnym, mobilnym prezentem. Przy zakupie modeli 55LM960V, 55LM860V, 55LM760S do rąk użytkowników powędruje  LG Swift Vu, natomiast do modeli 55LM670S, 55LM660S  dodawany jest LG Swift L5.

Aby otrzymać prezent od LG, wystarczy po zakupie telewizora zarejestrować się na stronie www.drugiekrangratis.pl. Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór konkretnego modelu nawet na chwilę przed Świętami Bożego Narodzenia – będą mogli zarejestrować się na stronie do końca 2012 roku. Formularze przestaną być aktywne 31 grudnia 2012 o 23:59. Ta unikalna promocja pozwoli w pełni wykorzystać jedyny w swoim rodzaju system stworzony przez LG, pokazujący zupełnie nowy wymiar połączenia inteligentnych urządzeń mobilnych z telewizorami – Smart Share Plus. Dzięki funkcji 2nd display, wszystkie osoby w zasięgu sieci Wi-Fi mogą obserwować to, co wyświetlane jest na ekranie urządzenia, za pomocą swoich smartfonów lub tabletów. Mobile HD Link umożliwia nam jednoczesne podłączenie urządzenia mobilnego z telewizorem za pomocą kabla mikro HDMI oraz ładowanie go.”

Telewizory biorące udział w promocji:

Seria LG Cinema Screen – maksimum obrazu

Dzięki znacznej redukcji grubości obudowy i szerokości ramki, telewizory z linii LG Cinema Screen zapewniają użytkownikom najwyższą jakość odbioru obrazu. Inspiracją dla nowego wzornictwa był ekran kinowy, którego niepodważalną zaletą jest fakt, iż nie posiada on żadnych zbędnych elementów, które mogłyby rozpraszać widza.

Firma LG stworzyła linię telewizorów, które w niezwykle cienkiej obudowie, kryją najbardziej zaawansowaną technologię podświetlania – NANO FULL LED. Równomierne i precyzyjne rozmieszczenie diod pozwoliło osiągnąć niespotykaną nigdy wcześniej wyrazistość i płynność obrazu.  Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii Micro Pixel Control, urządzenie kontroluje każdą diodę LED, podświetlającą matryce ekranu, osobno. Pozwala to na osiągnięcie niezwykłej dokładności wyświetlania z zachowaniem wysokiego wskaźnika kontrastu.

Telewizory z serii Cinema Screen zapewniają najwyższy poziom kontroli, zarówno nad dźwiękiem jak i obrazem. Dzięki funkcjom Sound Zooming i 3D Depth Control, użytkownik w zależności od indywidualnych preferencji, może regulować głębię i zakres efektów trójwymiarowych, dzięki czemu możliwe są realistyczne wrażenia. Co więcej, dzięki wbudowanemu konwerterowi, każdy obraz wyświetlany w technologii 2D może być płynnie przekształcony do 3D, z zachowaniem głębi i wysokiej jakości. Dodatkowo, jeśli rozdzielczość przedstawianych treści jest niska, możemy skorzystać z funkcji Resolution Upscaler, która automatycznie skoryguje wszelkie niedoskonałości.

Telewizory Cinema Screen zapewniają nie tylko rozrywkę na najwyższym poziomie, ale potrafią znacznie więcej. Dzięki systemowi Smart TV możemy cieszyć się z ogromnej liczby dodatkowych funkcji. Już wkrótce za pomocą jednego ruchu pilotem Magic Remote, połączymy się ze znajomymi z innej części świata, dzięki wbudowanej usłudze Skype. Dzielenie się najnowszymi informacjami stanie się niezwykle proste, za sprawą Social Center, łączącego nasze konta z najpopularniejszych serwisów społecznościowych a ulubione gry i aplikacje znajdziemy w jednym miejscu za sprawą LG Apps.  Jeśli natomiast zapragniemy powrócić do świata filmu, dzięki funkcji 3D World, uzyskamy dostęp do tysięcy najbardziej aktualnych tytułów.

Smartfony biorące udział w promocji:

LG Swift VU

LG Swift Vu: jest wyposażony w pierwszy na świecie 5-calowy wyświetlacz o współczynniku kształtu obrazu 4:3, który sprawia, że różnica między tradycyjnymi tabletami a smartfonami się zaciera, a wrażenia płynące z korzystania z tego modelu są naprawdę wyjątkowe. Czterordzeniowy, mobilny procesor NVIDIA® Tegra® 3 w konfiguracji 4-PLUS-1™, z piątym rdzeniem oszczędzającym baterię, zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a czasem pracy. Cztery rdzenie mogą być używane do zadań wymagających wysokiej wydajności, takich jak gry czy korzystanie z kilku funkcji jednocześnie. W przypadku rozmowy, sprawdzania poczty, odtwarzania muzyki czy filmów używany jest tylko jeden, piąty rdzeń, co zapewnia użytkownikowi znaczną oszczędność energii. Pięciocalowy wyświetlacz  IPS o wysokiej rozdzielczości i współczynniku kształtu obrazu 4:3 czyni z modelu LG Swift Vu: urządzenie wyjątkowe: duże a jednocześnie łatwo mieszczące się w kieszeni.

LG Swift L5

Połączenie 4-calowego ekranu HVGA o rozdzielczości 320 x 480 pix (146 ppi) z aparatem 5 Mpix, lampą diodową flash i procesorem 800 MHz to propozycja dla każdego, kto ceni sobie doskonałą, jakość w rozsądnej cenie. Urządzenie wyposażone zostało w 512 MB RAM, 2, 4 GB pamięci dla użytkownika (max. 32 GB microSD) oraz baterię 1540 mAh, a wszystko to w obudowie, której grubość nie przekracza 10 mm. Mimo niewielkiego rozmiaru i małej wagi (123g) telefon wyposażony jest w port USB 2.0 oraz moduły: WiFi oraz NFC. W szczególności, ogromnym udogodnieniem powinien okazać się moduł NFC, który dzięki dostarczonym tagom z łatwością pozwoli na zmianę profilu, uruchamianie aplikacji oraz wymianę plików. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż Swift L5 należy do jednych z najtańszych telefonów na rynków posiadających ten moduł. Za sprawne działanie modelu odpowiedzialny jest system Android Ice Cream Sandwich z nakładką LG UI 3.0.

Dodaj komentarz