LogowanieZarejestruj się
News

Kolejny producent audio decyduje się wprowadzić do oferty słuchawki

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
Hear_it_One_B

Tym razem chodzi o Pro-Jecta. To logiczny wybór w przypadku tego producenta, który obecnie kojarzy się nie tylko z gramofonami (to zazwyczaj pierwsze skojarzenie), ale także z cyfrowym audio w wydaniu kompaktowym. Chodzi tutaj oczywiście o boksy, malutkie komponenty audio, które obecnie stanowią niezwykle rozbudowany system (Pro-Ject jest tutaj niewątpliwie specjalistą, jego produkty tworzą kompletne rozwiązanie, to najbardziej rozwinięta oferta składająca się z kilkudziesięciu urządzeń (!)).

Obecny boom słuchawkowy nie mógł przejść niezauważony przez austriacko-czeską firmę, szczególnie że wspomniany mikro system składa się z urządzeń z wbudowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi, dostosowany jest także do współpracy z przenośnymi grajkami. Nie dziwi zatem fakt wprowadzenia do katalogu słuchawek, a konkretnie dwóch modeli słuchawek o konstrukcji zamkniętej. Ciekawy jest desing, nawiązujący do firmowego logo (obudowy, muszle z motywem). Producent zwraca uwagę na idealną współpracę z wszelkimi odtwarzaczami przenośnymi, handheldami.

Wspomniana powyżej oferta boksów (w tym wzmacniaczy) została zatem uzupełniona o dwa modele słuchawek.  Model Hear It One to konstrukcja zamknięta, pałąk jest pokryty skórą, tak jak miękkie nauszniki. Cena wynosi 445 zł. Tańsze, bo kosztujące 270 zł, Hear It Two, ze względu na niską impedancję (32 omy) oraz wysoką czułość (107 dB) idealnie nadają się do sprzętu przenośnego.  Słuchawki są oferowane w trzech kolorach – czerwonym, białym i czarnym.

 

Dodaj komentarz