LogowanieZarejestruj się
News

Delock – adapter do telefonu Samsung Galaxy S III

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
1_adapter_galaxy_s_III

Delock, niemiecki producent rozwiązań mobilnych wprowadził na polski rynek adapter, który umożliwia podłączenie akcesoriów kompatybilnych ze smartfonem Samsung Galaxy S II do najnowszego modelu S III. Wraz z premierą nowego modelu smartfona Galaxy S III okazało się, że producent chce aby nowi użytkownicy telefonów S III zaczęli kupować również nowe akcesoria. Gniazdo mikro USB w modelu S III różni się od modelu S II i właściciele nowych smartfonów mogą mieć problem z podłączeniem do niego wcześniej kupionych akcesoriów. Taka zmiana, z pewnością nie ułatwia życia użytkownikom nowych smartfonów ponieważ teoretycznie zmusza ich do zakupu nowych akcesoriów (widać Samsung uczy się pilnie, powtarza niechlubną politykę Apple utrudniania użytkownikom życia).

Na szczęście tylko teoretycznie. Rozwiązaniem tego problemu jest adapter marki Delock, który umożliwia przejście z gniazda mikro USB (nowego modelu) na to, które funkcjonuje w modelach S II. Zamiast kupować nowe akcesoria do S III wystarczy, że staniesz się właścicielem tego małego adaptera i problem z głowy, a oszczędności nie małe. Adapter jest na tyle mały, że nie sprawia żadnego problemu przy przenoszeniu czy transporcie.

Od teraz podłączenie adaptera MHL, czytnika karty, zewnętrznej baterii czy np. biurkowej ładowarki dedykowanej urządzeniom spod znaku S II jest równie proste jak podłączenie wtyczki do prądu. Nie ma znaczenia czy masz najnowszy model smartfona Galaxy S III czy S II ponieważ wszystkie akcesoria do S II w połączeniu z adapterem Delock sprawdzą się z najnowszym smarfonem tego producenta. Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przed dystrybutora – Impakt, wynosi 12 zł.

Cechy urządzenia:

- Złącza: Samsung Galaxy S III USB mikro / MHL złącze> S II gniazdo
- Wymiary: 3,1 x 1,3 x 0,8 cm
- Kolor: czarny
- Złącze: Samsung Galaxy S III

Dodaj komentarz