LogowanieZarejestruj się
News

Nowe akcesoria dla GALAXY NOTE II

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
2CAJXTGDC

Samsung wprowadził do oferty zestaw dedykowanych akcesoriów do GALAXY Note II. Pozwalają one nie tylko zmienić GALAXY Note II w wirtualne biuro i multimedialne źródło rozrywki, ale także znacząco zwiększyć komfort użytkowania smartfonu w domu, w podróży i samochodzie.

GALAXY Note II to najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon w ofercie Samsung Electronics Polska. Wyróżnia go przede wszystkim rysik S Pen, bardzo duży 5,5 calowy wyświetlacz HD Super AMOLED o najlepszej jakości na rynku i czterordzeniowy procesor 1,6 GHz. GALAXY Note II pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean.

Stacja dokująca z HDMI

Stacja dokująca do GALAXY Note II nie tylko umożliwia ładowanie telefonu. Dzięki złączu HDMI filmy i zdjęcia ze smartfona oglądać możemy na telewizorze lub monitorze w wysokiej rozdzielczości. To cyfrowe złącze może także przesyłać dźwięk przestrzenny do zestawu kina domowego. Analogowy port audio umożliwia słuchanie muzyki za pomocą zewnętrznych głośników. Stacja dokująca wyposażona jest także w trzy gniazda USB. Dzięki nim do telefonu podłączyć możemy mysz, klawiaturę a także np. zewnętrzny dysk lub pamięć flash. Oprócz stacji dokującej dostępne są także klasyczne ładowarki biurkowe, pozwalające na bezpośrednie ładowanie smartfonu oraz podstawki wyposażone w ładowarkę dodatkowej baterii.

Moduł AllShare Dongle 

Moduł AllShare pozwala na bezprzewodowe przesyłanie filmów, muzyki, zdjęć i prezentacji ze smartfona wprost na telewizor lub rzutnik wykorzystując do tego WiFi. Moduł działa nawet ze starszymi telewizorami, pod warunkiem, że wyposażone są w wejście HDMI. GALAXY Note II można połączyć z telewizorem także za pomocą specjalnej kablowej przejściówki HDMI. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 269 zł.

Eleganckie etui na kilka sposobów

Do Samsunga GALAXY Note II przygotowano trzy rodzaje dodatkowych etui. Zamykane „książkowe” z wymienną tylną ścianką smartfona, zaprojektowane tak, by umożliwić prowadzenie rozmowy nawet przy zamkniętej klapce (99 zł), ochronne z elastycznymi bokami chroniącymi krawędzie telefonu przed uszkodzeniem w razie upadku (49 zł) oraz wsuwane, cienkie, skórzane i bardzo eleganckie. Wszystkie dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach.

Rysik Bluetooth

Rysik S Pen jest standardowym wyposażeniem każdego Smartfona linii Note. Jako dodatkowe akcesorium dostępny jest także specjalny rysik wyposażony w zestaw Bluetooth, który wykorzystywać można jako wygodną i bardzo oryginalną słuchawkę do telefonu. Oba rysiki zostały zaprojektowane i zoptymalizowane specjalnie na potrzeby wysokiej klasy ekranu dotykowego GALAXY Note II – pozwalają na precyzyjne pisanie i rysowanie na ekranie smartfonu. Sugerowana cena detaliczna rysika to 249 zł.

Telefon i nawigacja w samochodzie 

Uniwersalny uchwyt samochodowy ma solidny mechanizm mocujący, który stabilnie i bezpiecznie utrzymuje telefon na szybie i gwarantuje jego ustawienie w pozycji pionowej lub horyzontalnej. Samochodowy uchwyt jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na bezpieczne rozmawianie bez użycia rąk lub korzystanie z systemu nawigacji satelitarnej w telefonie. Uchwyt jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł.

Rozszerzenie pamięci

GALAXY Note II pozawala także na wygodne i szybkie zwiększenie pojemności pamięci, tak żeby użytkownik miał pełen komfort nagrywania filmów w jakości FullHD, zapisywania dużej ilości zdjęć wysokiej jakości, lub ulubionej muzyki, dzięki której Note II będzie też doskonałym odtwarzaczem plików mp3. Do tego celu idealnie nadają się szybkie karty Samsung microSDHC, które w wersji PRO oferują doskonałą prędkość zapisu i odtwarzania danych (class 10).

Dodaj komentarz