LogowanieZarejestruj się
News

Słuchawki Martin Logan Mikros 90

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip

Kolejne słuchawki w ofercie firmy Martin Logan. Nowe słuchawki Mikros 90 zostały wykonane z prawdziwej skóry oraz lekkiego polerowanego aluminium.  Wyglądają, trzeba przyznać, niezwykle pociągająco, miejmy nadzieję, że równie dobrze brzmią… Opracowane przez zespół stojący za wspaniałymi konstrukcjami kolumn elektrostatycznych, referencyjne słuchawki nauszne Martin Logan Mikros 90 zapewniają – zdaniem producenta – realizm, bogactwo i czystość dźwięku. I łączą te cechy z luksusowym wykonaniem i minimalistycznym designem.

Każda para jest wyposażona w wymienialne miękkie nauszniki dopasowujące się do kształtu ucha, zapewniając izolację do 92.05 % szumów z otoczenia oraz doskonałą jakość dźwięku z głębokim, naturalnym, rozszerzonym basem i otwartym pasmem średniotonowym. Pozłacany wtyk i prosty, a jednocześnie wytrzymały czarny gumowany przewód tłumią i izolują szumy spowodowane ruchem.

Martin Logan Mikros 90 zostały wyposażone w mikrofon oraz zamontowanego na przewodzie pilota, kontrolującego głośność, odtwarzanie/pauzę, wybór ścieżki, kontrolę głosem, a także umożliwiającego płynne przejścia między słuchaniem muzyki i odbieraniem rozmów telefonicznych na kompatybilnych urządzeniach Apple. Pilot i mikrofon działają również z różnymi innymi smartfonami, cyfrowymi odtwarzaczami multimedialnymi, itp. urządzeniami posiadającymi standardowy 3.5 mm 4-żyłowy wtyk. Cena: 1 199 zł

martin_logan_mikros90_1_max

martin_logan_mikros90_2_max

martin_logan_mikros90_3_max

Dane techniczne:

- Przetwornik: 35 mm dynamiczny
- Pasmo przenoszenia: 6 – 22,000 Hz
- Impedancja: 26 Ohm (z kablem)
- Czułość: 98 dB (przy 1 kHz z 1 mW)
- Max moc wejściowa: 300 mW
- Max moc wyjściowa: 112.83 dB SPL
- Izolacja szumów: 92.05 % (-22 dB SPL, przy 1 kHz z 1 mW, 30 cm)
- Waga: 163 g
- Wtyk: Z prawej strony, pozłacany 3.5 mm 4-przewodowy
- Kabel: 1.2 m
- Pasmo przenoszenia mikrofonu: 180 Hz – 10 kHz (-5 dB; 3dB)
- Typ mikrofonu: wielokierunkowy
- Czułość mikrofonu: – 42 dB

 

Dodaj komentarz