LogowanieZarejestruj się
News

Samsung GALAXY Express

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
i8730

Nowy multimedialny smartfon Samsung GALAXY Express to nowoczesne urządzenie dające użytkownikom dostęp do szybkiej sieci 4G LTE. Samsung GALAXY Express to nowoczesny multimedialny smartfon zaprezentowany przez Samsunga na Mobile World Congress w Barcelonie. Urządzenie jest adresowane do użytkowników ciekawych świata, chcących przekraczać kolejne granice, ponieważ pozwala optymalnie wykorzystać możliwości szybkich sieci 4G LTE. Szybszy streaming multimediów i pobieranie danych, błyskawiczne wyświetlanie stron internetowych, płynna i pozbawiona zakłóceń komunikacja tekstowa i wizualna to główne zalety szybszego dostępu do sieci. Smartfon bez trudu poradzi sobie z wyzwaniami codzienności za sprawą wyjątkowych parametrów, niezawodnej łączności, intuicyjnej obsługi i wytrzymałej baterii.

Rozwiązania zastosowane w GALAXY Express sprawiają, że dzielenie się danymi jest prostsze niż kiedykolwiek. Funkcja Allshare Play umożliwia wysyłanie obrazu i dźwięku na telewizory Smart TV i urządzenia mobilne Smart firmy Samsung. Funkcja S Beam gwarantuje szybki transfer plików, na przykład ulubionych filmów czy piosenek przez zetknięcie dwóch urządzeń – wystarczy chwila, aby przesłać wszystkie pliki. Standard interfejsu Mobile High Definition Link (MHL) pozwala łatwo podłączyć smartfon do dowolnego monitora HD, dzięki czemu filmy, zdjęcia czy gry ze smartfonu będą wyglądać fantastycznie na dużym ekranie. Natomiast moduł NFC (Near Field Communication) pozwala na automatyczną transmisję wiadomości tekstowych lub danych do innych urządzeń z funkcją NFC, ułatwiając błyskawiczną, bezprzewodową komunikację i wymianę informacji.

Samsung GALAXY Express ma zawansowany technicznie, efektowny, 4,5-calowy ekran Super AMOLED Plus, na którym filmy, zdjęcia i strony internetowe wyglądają po prostu świetnie. Za sprawą systemu operacyjnego Android Jelly Bean urządzenie niezwykle sprawnie reaguje na wszelkie polecenia, a obsługa menu oraz aplikacji jest szybka i płynna. Atrakcyjny, elegancki kształt i ergonomiczna budowa sprawiają, że ze smartfonu GALAXY Express z przyjemnością korzysta się w każdej sytuacji.

Specyfikacja dostępna pod tym adresem.

Dodaj komentarz