LogowanieZarejestruj się
News

Nowe zestawy mikrostereo od Panasonica

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
wiezepm9_594x240

Najnowsze zestawy mikro Panasonica są bardzo bogato wyposażone, nie zabrakło tu niczego – od streamowania muzyki po odtwarzanie z iHandheldów oraz komputera. Niezależnie od tego, czy dźwięk pochodzi z płyty kompaktowej, iPhone’a 5/iPoda touch (piątej generacji), czy z urządzenia USB, zestawy SC-PMX9 i SC-PMX7 odtwarzają muzykę z całą klarownością i bogatą ekspresją tonalną, dzięki którym słuchanie dźwięku hi-fi jest takie przyjemne. System w pełni cyfrowego wzmacniacza (Full Digital Amplifier System) przetwarza dane muzyczne bezpośrednio w postaci cyfrowej, bez konwersji na sygnał analogowy, aż do momentu przesłania ich do głośników, co radykalnie redukuje szum w sygnale audio.

Aby maksymalnie wykorzystać atuty systemu w pełni cyfrowego wzmacniacza, w zestawach SC-PMX9 i SC-PMX7 zastosowano wiele zaawansowanych technologii reprodukcji dźwięku. Technologia LincsD-Amp ogranicza wahania amplitudy, które mogą wystąpić podczas cyfrowego przetwarzania sygnału, zapewniając wierniejsze odwzorowanie sygnału źródłowego. Funkcja cyfrowego złącza muzycznego umożliwia bezpośrednie odtwarzanie muzyki z iPhone’a 5/iPoda touch (piątej generacji), bez konwersji cyfrowo-analogowej, co zapobiega pogarszaniu jakości dźwięku podczas transmisji danych. Ponadto zestaw PMX9 umożliwia odtwarzanie plików FLAC.

Eleganckie wzornictwo
Modele SC-PMX9 i SC-PMX7 oferują nie tylko najwyższe parametry techniczne, ale również wyszukane wzornictwo. Panel przedni jednostki głównej ma obudowę z aluminium o fakturze włosa, która dodatkowo akcentuje solidność oraz luksusowy wygląd panelu i pokrętła regulacji głośności. Wykończenie głośników przypominające lakier fortepianowy wygląda wytwornie w każdym otoczeniu (SC-PMX9).

Dzięki stylowemu wzornictwu wysokiej klasy znakomicie pasuje do niemal każdego salonu lub sypialni. Urządzenie sprawia, że pomieszczenie staje się wyjątkową przestrzenią czerpania radości z muzyki.

Bogaty i czysty dźwięk
Ponadto ze szczególną starannością zaprojektowano trójdrożny zestaw głośnikowy typu bass-reflex, obejmujący płaski głośnik przedni (tylko w zestawie SC-PMX9), zaawansowany głośnik superwysokotonowy (tylko w zestawie SC-PMX9), głośnik wysokotonowy z miękką kopułką i głośnik niskotonowy. Sygnały audio — od basów po soprany — są dzielone przez głośniki na zakresy częstotliwości, co pozwala uzyskać bogatą fakturę muzyczną z wiernym odwzorowaniem oryginalnego dźwięku oraz czyste, wolne od zakłóceń brzmienia. Membrana głośnika wysokotonowego z miękką kopułką została usztywniona w celu poprawy jakości sopranów. Ponadto zastosowano złącza głośnikowe z mocowaniem na wkręty, które dodatkowo podnoszą jakość dźwięku, ponieważ zapewniają lepsze połączenia przewodów i stabilniejszą transmisję sygnału.

Wygodne połączenia przy użyciu aplikacji Panasonic Music Streaming App
Zestawy SC-PMX9 i SC-PMX7 obsługują różne technologie bezprzewodowe — DLNA, AirPlay i Bluetooth — dzięki aplikacji Panasonic Music Streaming App, opracowanej przez firmę Panasonic z myślą o swobodnym odtwarzaniu różnego rodzaju materiałów muzycznych. Po zainstalowaniu tej aplikacji w smartfonie gama możliwej do odtwarzania muzyki znacznie się poszerza. Na ekranie smartfonu pojawiają się utwory zapisane w urządzeniu NAS (Network Attached Storage) lub na komputerze PC podłączonym do sieci domowej. Wystarczy wówczas wskazać dany tytułu, aby od razu rozpocząć jego odtwarzanie.

Najważniejsze cechy i funkcje wysokiej klasy bezprzewodowych zestawów hi-fi:

SC-PMX9
1. Dźwięk klasy premium
— trójdrożny zestaw głośnikowy typu bass-reflex
— zaawansowany głośnik superwysokotonowy
— technologia LincsD-Amp
2. Bezprzewodowe strumieniowe odtwarzanie muzyki
— technologie bezprzewodowe DLNA, Airplay, Bluetooth
3. Współpraca z iPhonem 5/iPodem touch (piątej generacji)

SC-PMX7

1. Czysty dźwięk bez zakłóceń
— trójdrożny zestaw głośnikowy typu bass-reflex
— technologia LincsD-Amp
2. Bezprzewodowe strumieniowe odtwarzanie muzyki
— technologia bezprzewodowa Bluetooth
3. Współpraca z iPhonem 5/iPodem touch (piątej generacji)

Dodaj komentarz