LogowanieZarejestruj się
News

Nowa Yamaha RX-V671 trafia na polski rynek

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
yamaha_rx_v671

Rozbudowane funkcje sieciowe (streaming, radio internetowe) oraz integracja z urządzeniami Apple to tegoroczny standard w amplitunerach, zestawach kina domowego czołowych producentów sprzętu AV. Nie inaczej jest w przypadku Yamahy, która pozwala wspomnianymi możliwościami oferuje coś jeszcze: niezłe brzmienie. Możliwość wyłączenia całej sekcji wizyjnej, wyświetlacza, tor audio zbudowany z dobrej jakości komponentów owocuje w przypadku tego producenta dobrym jakościowo brzmieniem, któremu nie można zarzucić kiepskiego brzmienia w stereo. W przypadku kina, odsłuchu wielokanałowego dobra sekcja audio pozwala nie tylko na uzyskanie odpowiednio intensywnych wrażeń podczas projekcji, ale sprawdza się także w sytuacji, gdy w napędzie odtwarzacza wyląduje jakiś koncert. Innymi słowy to sprzęt nie tylko dla miłośnika kina, ale także dla kogoś, dla kogo ważna jest jakość odtwarzanej muzyki. Popatrzmy zatem co wyróżnia najnowszy model z tegorocznej serii amplitunerów japońskiego producenta…

Informacja prasowa

Dystrybutor marki Yamaha wprowadził właśnie do swojej oferty najnowszy amplituner kina domowego Yamaha RX-V671. Urządzenie to uzupełnia znajdującą się już na rynku serię x71. Yamaha RX-V671 to niezwykle ciekawa propozycja, gdyż w porównaniu ze swym poprzednikiem, amplituner ten oferuje wyższą moc i znacznie bogatsze wyposażenie, a jednocześnie, jego cena jest wyraźnie niższa. Amplituner został wyposażony w zestaw nowoczesnych funkcji sieciowych, dzięki którym staje się on jednocześnie prawdziwym domowym centrum multimedialnym pozwalającym nie tylko na znakomite projekcje kina domowego i niezapomniane wrażenia podczas odtwarzania muzyki, lecz także umożliwiającym dostęp do kilkunastu tysięcy internetowych stacji radiowych oraz odtwarzanie plików muzycznych z komputera i domowej sieci.

Yamaha RX-V671 wyposażony został także przyłącze DOCK pozwalające na podłączenie opcjonalnej stacji dokującej do iPoda / iPhona (YDS-12 lub YID-W10), a także odbiornika Bluetooth (YBA-10), dzięki któremu można w łatwy sposób odtwarzać muzykę zapisaną w pamięci telefonu komórkowego lub laptopa. Producent nie zapomniał także o możliwości bezpośredniego podłączenia iPoda lub iPhona, poprzez umieszczony na przedniej ściance port USB. Dzięki dostępnej w oficjalnym sklepie App Store, bezpłatnej aplikacji AV Controller, użytkownik może wykorzystywać swojego iPoda Touch, iPhona lub iPada do zdalnego sterowania amplitunerem. Amplituner Yamaha RX-V671 został wyposażony aż w sześć gniazd HDMI kompatybilnych z 3D oraz ARC. Dla dodatkowej wygody użytkownika jedno z nich umieszczone zostało na przednim panelu urządzenia, dzięki czemu podłączenie cyfrowej kamery wideo, aparatu fotograficznego czy też konsoli gier stało się niezwykle proste i wygodne. Dodatkowym ułatwieniem obsługi amplitunera są także czytelny, graficzny interfejs użytkownika (GUI) oraz system automatycznej kalibracji YPAO.

Dodaj komentarz