LogowanieZarejestruj się
News

Wracamy! Dwie tony testów & niespodzianki :)

Podziel się na:
 • Wykop
 • Facebook
 • Digg
 • Google Bookmarks
 • Blip
HD-Opinie

Po mniej więcej miesięcznej przerwie wracamy do nadawania. Nowe, lepsze pomieszczenie (czy może pomieszczenia ;-) odsłuchowe, nowa instalacja, nowe warunki i dużo, dużo nowiutkiego sprzętu do opisania, zrecenzowania (inauguracja w przyszłym tygodniu). Nie, nie będziecie musieli czekać – napisałem do przetestowania – ale część tekstów jest już na finiszu, przygotowana do publikacji. Poza wspomnianymi przed paroma dniami na fb… Leap Motion, FiiO X3, dzielonym zestawem NuForce (pre+power) dojdzie kolejny, wysokiej klasy odtwarzacz plików AK120, najnowsze produkty NADa (D1050, D3020 oraz D7050), słuchawki NuForce NE-700X, wzmacniacz FiiO Rocky oraz parę handheldów (niespodzianki ;-) . A to jeszcze nie wszystko, bo poza audio będzie sporo sprzętu wideo (czekamy m.in. na Google Chromecast) oraz nowe czytniki z kolorowymi wyświetlaczami (z dużymi wyświetlaczami). Mam nadzieję, że uda się także zorganizować jakiś konkurs. Nie zapomnimy o newsach, ale w zmodyfikowanej formie – jak już wcześniej wspominałem z rzadka znajdziecie u nas prasówkę, sporo publicystyki (czyli jak do tej pory, tylko więcej), nasze źródła informacji, bez lukru, z dużą dawką krytycyzmu oraz zdrowego dystansu (czytaj bez kitu, marketingowego kitu). Zapraszam!

Komentarze Czytelników

 1. ElectricMan

  Zacząłem się martwić ;-) . Czekam na Chromecast i publicystykę bo miło cos poczytać niż jakis suchy tekst PR.

 2. figer

  1-2 newsy dodawane co 2-3 dni i niezapowiedziana miesięczna przerwa. Nie wróżę niestety temu portalowi świetlanej przyszłości.

 3. Antoni Woźniak

  Pisałem wcześniej o powodach (przenosiny, nowe lokum etc.). Na szczęście etap tułaczki zbliża się do końca i jak wspomniałem przed paroma dniami wracamy do nadawania. Proszę nie spisywać nas na straty ;-) Mam nadzieję, że nowe materiały (poza wymienionymi urządzeniami, trafią do nas m.in. Coctail Audio X30, nowa kukurydza A410 etc.) wynagrodzą Czytelnikom przerwę / oczekiwanie.

Dodaj komentarz