LogowanieZarejestruj się
News

System marki TAD do posłuchania w białostockim salonie RMS.pl

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
tad-w-rms.4d

Słynny w światowych kręgach najlepszych producentów nagrań oraz audiofilów japoński producent hi-endowego sprzętu audio zaprezentuje w białostockim salonie RMS.pl system wyceniony na ponad 0.5 miliona złotych! Uzyskanie przez RMS.pl statusu dilera marki TAD było możliwe dzięki posiadaniu jednej z najlepszych i najnowocześniejszych w kraju sal odsłuchowych do stereo i kina domowego – RMS.4D.

System TAD zagra w sali odsłuchowej RMS.4D
w następującym zestawieniu:
- odtwarzacz CD/SACD TAD D600 – 139.500 zł
- przedwzmacniacz TAD C2000 – 108.000 zł
- końcówka mocy TAD M2500 – 94.500 zł
-podstawkowe kolumny stereo TAD Compact
Reference CR1MK2 plus standy – 196.200 zł
RAZEM: 538.200 zł

W związku ze znaczącym zainteresowaniem osób z całej Polski RMS.pl ogłasza odsłuchowe dni otwarte systemu TAD w dniach 16 – 21 września w godzinach 8.00 – 18.00. Zapraszamy każdego kto chce poczuć emocje koncertu lub studia nagraniowego. W szczególności zapraszamy osoby które nie są audiofilami, i pragną przekonać się, że nie muszą nimi być aby usłyszeć różnice w jakości dźwięku. Dla mnie trochę za daleko, czasu brak – jak ktoś z okolic, myślę że warto skorzystać z okazji i posłuchać czegoś co kosztuje tyle co ładny domek, względnie jakieś Porsche ;-)

 

O marce i technologiach TAD.

Technical Audio Devices Laboratories, Inc. to niezależny podmiot będąc własnością Pioneera – jednego z największych producentów sprzętu RTV na świecie. Stworzony w 1975 roku nieprzerwanie od blisko 40 lat buduje najlepsze profesjonalne studyjne systemy odsłuchowe.

The Symmetricom SA.45s CSAC

Amerykańska firma Symmetricon to dostawca jednej z najciekawszych technologii zastosowanych w odtwarzaczach CD marki TAD. Chip SA.45s CSAC to najmniejszy na świecie atomowy zegar do zastosowań komercyjnych. Znany jest przede wszystkim z pracy w urządzeniach ustalających precyzyjnie swoją pozycję GPS bez łączenia z satelitą np. w najnowocześniejszych latających i podwodnych dronach stosowanych przez armię USA.

W przypadku odtwarzacza CD TAD D600 urządzenie produkcji Symmetricom odpowiada za najdokładniejszy na świecie timing odtwarzanego dźwięku. Innymi słowy: szybkość, interwał i czas trwania każdego dźwięku uwolnionego przez system TAD regulowane są z dokładnością pracy zegara atomowego. To jedyne takie rozwiązanie na świecie. 

Dodaj komentarz