LogowanieZarejestruj się
News

Widzę taniość na horyzoncie: odtwarzacze przenośne Blow

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
blow_mp3x10_mp4x12_mp4x15_m_max

Czy ten sprzęt może zaoferować odpowiednią jakość oraz funkcjonalność? Kto wie, na werdykt trzeba poczekać do momentu pojawienia się jakiejś recenzji (względnie przetestowania sprzętu u nas, choć w planach takich testów raczej nie mamy). Oczywiście klient zwróci przede wszystkim uwagę na niską cenę. Naprawdę niską, bo omawiany sprzęt kosztuje po prostu grosze. Patrząc na specyfikację jest nieźle. Urządzenia dostępne są w Polsce od sierpnia. Do sprzedaży trafiły przenośne odtwarzacze: BLOW MP3 X10 oraz BLOW MP4 X12 i X15. Urządzenia obsługują popularne formaty plików dźwiękowych, wideo i zdjęć, mają tunery radiowe, korektory barwy dźwięku i możliwość nagrywania audio. Zostały wyposażone w ekrany LCD (droższe w wyświetlacze kolorowe) i wbudowaną pamięć wielkości 4 GB. Obsługują odtwarzanie dźwięku przestrzennego 3D Microsoft Play FX.

Najmniejszy model BLOW MP3 X10 dzięki małej wadze i prostej obsłudze doskonale sprawdza się podczas uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. Może też służyć jako dyktafon i awaryjna pamięć przenośna USB. Wbudowana pamięć 4 GB mieści do 70 godzin muzyki w formacie mp3.

Odtwarzacze BLOW MP4 X12 i BLOW MP4 X15 wyposażone w ekrany LCD o przekątnych 1,8 i 2,8 cala pozwalają odtwarzać nie tylko muzykę, ale również zdjęcia i pliki wideo. Wyposażone są standardowo w 4 GB wbudowanej pamięci mogącej pomieścić do 70 godzin muzyki.

Większy z odtwarzaczy został umieszczony w stylowej, ale jednocześnie solidnej, metalowej obudowie zapobiegającej uszkodzeniom w czasie upadku. Wyposażono go w dotykowy ekran umożliwiający intuicyjną obsługę. Wbudowaną pamięć można rozszerzyć za pomocą kart micrSD do 36GB. Urządzenie umożliwia także słuchanie muzyki przez zewnętrzny głośnik oraz obsługuje cyfrowe książki.

Ceny:

• BLOW MP3 X10 – 89 zł
• BLOW MP4 X12 – 99 zł
• BLOW MP4 X15 – 179 zł

Urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją.

Dodaj komentarz