LogowanieZarejestruj się
News

Altec Lansing inMotion iMT630

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
iMT630BLK wiPod WBack

Altec Lansing wprowadził zestawy głośnikowe inMotion® iMT630 Classic i Sport do iPhone’a i iPod’a. Nowe głośniki to ultra mobilne rozwiązanie audio dla osób prowadzących aktywny tryb życia, pragnących jednocześnie cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem. Dzięki akumulatorowi iMT630 jest łatwiejszy do przenoszenia, czy to z pokoju do pokoju, czy na plażę podczas rodzinnych wakacji. Poza dobrym designem i brzmieniem, głośnikowi iMT630 nigdy nie brakuje beatu, wyróżnia się niesamowitą jakością dostarczanego dźwięku, gdziekolwiek rzuci go los. Sugerowana cena detaliczna to 569 PLN.

- Potrzeby użytkowników urządzeń audio są odzwierciedleniem naszego wyjątkowego smaku, a inMotion iMT630 synchronizuje osobowość słuchacza z jego stylem życia. Jest idealnym połączeniem formy i funkcji, bez względu na to, czy stanowi statyczny element wystroju wnętrza, czy nakręca imprezę – mówi Steve Schlangen, Senior Product Manager w Altec Lansing. – Dzięki zastosowaniu naszej inżynierii dźwięku, ten przemyślany, przenośny model staje się czymś więcej niż tylko stacją dokująca do iPhone’a lub iPod’a, jest osobistym gadżetem pomocnym w życiu – dodaje.

Pomimo niewielkich gabarytów, iMT630 zapewnia  czysty i precyzyjny dźwięk nawet przy maksymalnej głośności. Obojętne, czy użytkownik relaksuje się w domu, czy bawi na zewnątrz, może korzystać z świetnej jakości dźwięku oraz mocnego basu dostarczanego przez dwa 2-calowe głośniki, które dają pełny efekt stereo. Urządzenie udowadnia, że stylistyka nie musi być oferowana kosztem wydajności. Głośnik posiada opływowy kształt i zaokrąglone rogi. Jest dostępny w trzech kolorach dla zaspokojenia indywidualnych preferencji użytkowników. inMotion iMT630 Classic ma ponadczasowy czarny kolor, natomiast inMotion iMT630 Sport można kupić w kolorze czerwonym lub morskim.

Kompaktowy, przenośny iMT630 bez problemu dostosowuje się do aktywnego stylu życia użytkownika. Akumulator litowo-jonowy pozwala na słuchanie muzyki bez stałego zasilania przez prawie siedem godzin. Dołączony do zestawu, bezprzewodowy pilot umożliwia sterowanie muzyką z drugiego końca pokoju. Posiadacze urządzenia mogą również zarządzać muzyką, dzięki panelowi kontrolnemu  na głośniku. Podczas słuchania muzyki z rodziną lub zabawy z sąsiadami na patio, iMT630 daje możliwość również innym słuchania ich ulubionej muzyki, dzięki podłączeniu ich odtwarzaczy do głośnika przez dodatkowe gniazdo wejściowe jack.

Użyteczne funkcje

Użytkownicy iMT630 mogą korzystać z aplikacji Altec Lansing iOS, która oferuje funkcje Music Mood App i Alarm Rock App. Korektor graficzny Mood Music (EQ) umożliwia regulację dźwięku w zależności od preferencji użytkownika. Zarówno podstawowe parametry, jak i bardziej zaawansowane ustawienie dźwięku, które  umożliwia siedmiozakresowy korektor graficzny, mogą być zapisane i dostępne dla użytkowników. Aplikacja oferuje także zestaw różnych odgłosów otoczenia, pozwalających użytkownikowi na relaks przy wielu spokojnych dźwiękach, m.in. palącego się kominka, uspokajającego nurtu rzeki, relaksującej plaży lub wiatru górskiego.

Aplikacja Rock Alarm oprócz zegara cyfrowego zapewnia w pełni funkcjonalny alarm z powiększonym przyciskiem drzemki. Użytkownicy mogą  wybrać swoje ulubione pliki muzyczne i piosenki, przy dźwiękach których będą obudzić się lub spać, przy jednoczesnym korzystaniu z w pełni konfigurowalnego interfejsu, który sprosta nawet najbardziej eklektycznemu gustowi.

Więcej na www.kontel.pl.

Dodaj komentarz