LogowanieZarejestruj się
News

WD TV Live z wbudowanym WiFi

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
WD TV Live m

Western Digital zaprezentował nową generację odtwarzacza WD TV Live™ z możliwością strumieniowego przesyłania danych. Odtwarzacz łatwo łączy się z Internetem za pomocą kabla Ethernet lub bezprzewodowo w standardzie 802.11n – dzięki temu możliwe jest wyświetlanie materiałów wideo z Internetu (również w wysokiej rozdzielczości). WD TV Live – wyposażony w nowy interfejs – dostarcza wysokiej jakości treści z Internetu, począwszy od serwisów wideo, poprzez internetowe radio, a skończywszy na serwisach społecznościowych takich jak YouTube®, Facebook®, Picassa® oraz TuneIn Radio®, bezpośrednio na ekran twojego telewizora (w maksymalnej rozdzielczości Full-HD 1080p). WD TV Live to dodatkowo serwis Fun Spot Games oferujący liczne gry – od zręcznościowych, puzzli, gier karcianych (takich jak: Black Jack i Poker), a skończywszy na łamigłówce Sudoku. Do grona nowych usług, oferowanych przez rodzinę urządzeń WD TV, dołączył także serwis wideo Dailymotion, oferujący treści tworzone przez użytkowników, niezależnych producentów i partnerów korporacji, także w jakości HD.

Niezależnie od treści internetowych, WD TV Live pozwala użytkownikowi odtwarzać własne zdjęcia, filmy czy muzykę – urządzenie pełni funkcję domowego centrum rozrywki, umożliwiającego odtwarzanie szerokiej gamy plików multimedialnych z urządzeń takich jak dysk USB, aparat/kamera cyfrowa, dysk sieciowy (np. My Book® Live z osobistą chmurą danych), czy w końcu komputer PC lub Mac® podłączony do domowej sieci.

„Celem WD jest zapewnienie klientom najlepszego i najwygodniejszego dostępu do materiałów multimedialnych – do tego zalicza się również bezproblemowe przesyłanie osobistych danych i pobieranie najlepszych treści z Internetu bezpośrednio do urządzenia oferującego najwyższą jakość obrazu i dźwięku” – zapewnia Jim Welsh, wiceprezes i dyrektor ds. produktów markowych WD i elektroniki użytkowej. – „Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia w nowym bezprzewodowym WD TV Live zaawansowanych rozwiązań multimedialnych z wysokiej jakości treściami dostępnymi w Internecie.”

Cena i dostępność

Nowy odtwarzacz multimedialny WD TV Live będzie dostępny w Polsce już w listopadzie u wybranych partnerów marki.. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 419 zł.

Dodaj komentarz