LogowanieZarejestruj się
News

Nowa superplazma Panasonica. Model TH-65VX300E już w Polsce

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
65''

To najdroższy, najlepszy, najbardziej zaawansowany model w ofercie Panasonica. Nowy 65-calowy, profesjonalny ekran plazmowy stworzony został z myślą o klientach, którzy chcą udoskonalić możliwości swojego kina domowego. Model TH-65VX300E dołącza do rodziny dużych plazm japońskiego producenta. Urządzenie jest przeznaczone dla koneserów kina domowego najwyższej jakości, a także profesjonalistów z branży post-produkcji. Zostało wyposażone w technologię szybkiego napędu, która pozwala osiągnąć wyraźne i niezwykle szczegółowe obrazy 3D nawet na dużych panelach. Dzięki nowym rozwiązaniom konstrukcyjnym Panasonic TH-65VX300E pozwala na podwojenie reprodukcji kolorów w porównaniu do tradycyjnych modeli. Ponadto zapewnia bogatszą ekspresję gradacji w ciemnych obszarach, co znacząco wpływa na zwiększenie jakości obrazu. Cóż, przydałby się nam taki TV w redakcji, bo patrząc na możliwości (patrz niżej) to idealny ekran do testów, punkt odniesienia, sprzęt referencyjny z wieloma narzędziami przydatnymi podczas procedury testowej…

Użytkownicy modelu Panasonic TH-65VX300 otrzymują także możliwość osobistego skonfigurowania wielu funkcji, dzięki którym wyświetlany obraz będzie idealne dopasowany do ich preferencji. Klienci mają możliwość wyboru pięciu różnych niestandardowych ustawień gamy kolorów (colour gamut) wraz z modyfikowaniem RGB, regulacji krzywej gamma w pięciu wariantach, ustawienia balansu bieli oraz niezależnej kontroli wtórnych kolorów RGB lub monochromatycznych. Dodatkowo kontrola zaawansowanych pamięci pozwala na zapisywanie i katalogowanie danych.

Przy zastosowaniu w post-produkcji wyświetlacz pozwala na wykorzystanie preferowanej w branży metody korekcji kolorów obrazów 3D obejmującej jednoczesną korekcję kolorów zarówno z lewej, jak i z prawej strony ekranu. Dokładny podgląd zakresu sygnałów jest możliwy dzięki temu, że Monitor Wave Form wyświetla sygnał wideo (analogowy lub cyfrowy) w postaci amplitudy w funkcji czasu. Urządzenie pozwala także sprawdzić poziom sygnału 3D w czasie rzeczywistym.

Najnowszy ekran plazmowy Panasonic TH-65VX300 zaprezentowany na tegorocznych targach IBC w Amsterdamie jest już dostępny w sieci sprzedaży dealerskiej Panasonic w Polsce. Cena telewizora to ok. 30 000 zł.

Dodaj komentarz