LogowanieZarejestruj się
News

Microlab M700U – uniwersalne głośniki z odtwarzaniem z USB

Podziel się na:
  • Wykop
  • Facebook
  • Digg
  • Google Bookmarks
  • Blip
M-700U

W dzisiejszych czasach zwykle jedno urządzenie audio czy wideo spełnia wiele funkcji, łącząc funkcjonalność z oszczędnością miejsca i funduszy. Do grupy takich urządzeń można także zaliczyć najnowszą propozycję firmy Microlab – zestaw głośników M-700U, umożliwiający odtwarzanie dźwięku z komputera, telewizora, odtwarzacza CD/DVD/mp3/mp4, dysku zewnętrznego, karty SD czy radia. Microlab M-700U to system 2 + 1 składający się z subwoofera o mocy 18 W oraz dwóch głośników satelitarnych, każdy o mocy 14 W. Dzięki zastosowaniu technologii X-BASS można uzyskać dźwięk o krystalicznej czystości, ale i dużej mocy. Jak wszystkie zestawy tej firmy, także i ten jest ekranowany magnetycznie, co pozwala umieścić głośniki bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.

Ale o wyjątkowości zestawu M-700U świadczą dodatkowe elementy, o które wzbogacono subwoofer. Oprócz wzmacniacza i wyświetlacza LED, głośnik ten wyposażono w radio FM, czytnik kart pamięci oraz port USB. Sprawia to, że zestawu nie trzeba podłączać do komputera, aby cieszyć się dźwiękiem dobrej jakości. Podłączenie zewnętrznej pamięci w postaci karty SD, dysku czy pendrive’a nie wymaga szczególnych umiejętności technicznych – system automatycznie rozpozna i zacznie odtwarzać pliki audio z dowolnie podłączonego źródła.

Niekwestionowaną zaletą głośników Microlab M-700U jest ich cena. Zestaw kosztuje ok. 270 zł i jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Za tę niewygórowaną kwotę otrzymamy uniwersalny system akustyczny, który umożliwia odtwarzanie dźwięku ze wszytkich dostępnych na rynku źródeł przechowywania plików dźwiękowych.  Mocne i dynamiczne brzmienie głośników znajdzie uznanie u zapalonych graczy, a niski poziom zniekształceń i nowoczesny design spodoba się miłośnikom dobrej muzyki i filmów.

Parametry techniczne:

System dźwięku: 2.1
Łączna moc zestawu RMS: 46 W (2 x 14 W + 18 W)
Zakres częstotliwości: 35 – 20 000Hz
Czułość wejścia: 400mV
Odstęp sygnału od szumu: > 75dB
Separacja kanałów: > 45dB
Głośnik niskotonowy (subwoofer): 5”, 18 W
Głośnik wysokotonowy: 2,5” x 2, 14 W
Zasilanie: AC 220-240V, 50Hz

Wymiary:

Subwoofer: 165 x 290 x 240 mm
Satelity: 90 x 75 x 180 mm
Waga urządzenia: 4,4 kg

Dodaj komentarz